Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fekete kutyák minden esetben...

A fekete kutyák minden esetben hamar őszülnek?

Figyelt kérdés
Fekete kutyust készülök magamhoz venni. Nem egyszer láttam olyat, hogy már fiatal korukban is őszülnek, és elveszítik koromfekete színüket. Természetesen emiatt nem tántorodok el, ugyanúgy szeretném őszen is a kutyámat - csak érdekel. :)
2011. júl. 23. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

szia!


A spánielem hamar megőszült :)) Már 10 éves kora felé, és 15 évig élt. Nagyon szép volt úgy :)) Öregapó.főleg, hogy meg is vakult, meg is süketült, igazi vénember lett :)). Nagyon szerettem Pamacsot-az első igazi kutyám volt.


Most is fekete van, egy mudi. Ő még nincs 2 éves, majd meglátjuk :))

2011. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

itt van ő öregen:


[link]

2011. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete kutyáim közül a 11 évesnek csak az álla alatt volt ősz a szőre. A másiknak semmi ősz nem volt 10 évesen sem. Úgy gondolom, egyénenként függ, melyik mikor, hogyan őszül meg.
2011. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gabica27, nekem Ő lesz az első kutyám, évek óta várok erre a pillanatra, és most végre eljön. :)

Köszönöm a választ mindkettőtöknek!

2011. júl. 24. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a feketék a szívem csücske:))♥
2011. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!