Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiu vagy lány kutya?

Fiu vagy lány kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy fiu vagyok aki szeretne egy kutyát örökbefogadni egy menhelyről vagy valakitől akinek már nem kell vagy elajándékozza...

Mindenki azt mondja hogy a lány kutyák jobbak meg könnyeb őket kezelni(első kutya lenne) de nekem valahogy elépzelhetetlen hogy lány kutyát tartsak mert olyan fura lenne mert én meg fiu vagyok:D

Kérlek győzzetek meg NORMÁLIS érvekkel vagy a fiu vagy a lány kutyáról.


2011. júl. 23. 20:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
A kertre tényleg veszélyesebbejk a fiú kutyák. Az csak az egyik, hogy lepisilik a virágot, és tönkre megy, de sokkal többet ásnak, mint a lánykutyák, é még a tóból is képes kiszedni. Monjukn az ásás fajtától is függ.
2011. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2 napja kaptam egy beagle kislányt,első kutyaként,hát mit ne mondjak,kegyetlen rossz:D van egy "haverja",egy beagle fiú,ő most hat hónapos,és ezerszer jobban viselkedik az én kutyámnál.. és ahhoz képest,hogy hozzám bújik,apámra jobban hallgat.

de azért imádom♥♥:D

2011. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!