Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem képes rám támadni a...

Miért nem képes rám támadni a kutyám?

Figyelt kérdés

Nem értem mi a gond. Azt hittem jól nevelem, jó házőrző, vagy legalább betörő riasztó lesz belőle.

Kimegyek a ház másik oldalán, Ő elől napozik, vagy fekszik a fűűbe, vagy a házába.

Nem tudja, hogy kimentem,(mert ha meghallaná rohanna oda hozzám, velem játszani, mert mindig rohan hozzám, ha meglát, vagy meghall engem) mert nagyon halkan mentem ki.

Zajt csapok, mászkálok, rohangálok, lopakodok, átmászok a kis kerítésen és Ő oda se jön megnézni, hogy ki ez, mi ez.

Azt hittem majd megtámad, hogy bejött egy idegen a kertbe, de semmi, át se jön a ház erre az oldalára.

miért nem?

Buta lenne házat őrizni?


2011. júl. 23. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem érez idegen szagot
2011. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálad biztos okosabb, már ne haragudj...
2011. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ha valóban éles a helyzet, akkor támad.

Milyen fajta a kutyus?

2011. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 skarma ***** válasza:
70%
tudja hogy te vagy az. Jesszusom... bízz benne egy kicsit jobban
2011. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ha tudja, hogy LN vagyok, Ott akkor miért nmem jön oda hozzám? Mindig oda jön, ha meglátja, hogy kimegyek, vagy meghallja, hogy nyitom az ajtót.
2011. júl. 23. 20:52
 6/13 A kérdező kommentje:

dobermann. Ez egy kifejezetten őrző-védő fajta, és ezért nem értem.

Azt hittem majd rohanni fog ha meghall valami zajt a kertből, hogy védje a területét, és megtámadja a betolakodókat.

2011. júl. 23. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:
kérd meg egy ismerősöd akit a kutya nem ismer hogy ,,törjön be hozzátok,, ha akkor sem támad akko lehet hogy baj van ha igen akkor lépj közbe
2011. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert érzi, hogy te vagy. A kutyáknak hihetetlenül kifinomult a szaglásuk. Az én kutyám pl. amikor megyek haza még meg sem lát, de már ott ül a kerítés előtt és vár, ráadásul mindig más időpontban megyek, elég rendszertelenül de egyszerűen megérzi. Ezt amúgy a családtagjaimtól tudom. De már ha az autónk kanyarodik be az utcánkba már arra felkapja a fejét és megy nagy farokcsóválva a kapuhoz.
2011. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! Nem olvastam az utolsó kommentedet. De ha tudta, hogy te vagy, lehet nem volt kedve, hogy odamenjen. Ha hívtad volna, lehet egyből ott termett volna.
2011. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Most ez olyan, hogy a kutyám ül az ölemben és mikor mama a harmadik szomszédból elindul hozzánk a kutya már morog mert ki nem állhatja őt. Én meg ha hazajövök és bent van a házban már sikít örömében. Tudja, hogy te vagy az. Rád úgy gondol, hogy csinálod a dolgod, ő ráér lustálkodni. Ha idegen jön, és tényleg a vérében van, valószínű, hogy nem fog tovább napozgatni.
2011. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!