Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy eteted a kutyádat? Főzöl...

Hogy eteted a kutyádat? Főzöl neki vagy Táp vagy Maradék.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 23:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Eszik magától.
2011. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindhárom. Minőségi táp reggel egy étkezésnek. Vacsorára főtt kaja, esetleg maradék. Semmi esetre sem moslék. Hétvégén mindig főzök neki. Vadhúst esetleg csirkemájat rizzsel, tojást néha zöldségeket is adok neki. A széklete szempontjából a minőségi táp mindenképpen ideális. Amiatt is, ha nem adsz neki külön vitaminokat, nincs időd főzni neki. Minden benne van, amire szüksége van.
2011. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 (L) Bella (L) ***** válasza:
100%

Hills száraztáp + havonta néhányszor főtt csirkemell fűszer nélkül rizzsel. (azt imádja)


(és néha egy-két szem chips, mert rajongásig meg van vadulva tőle és nem bírom megállni:)

2011. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én táp és maradék :D
2011. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

23:50

A hal nem igazán kutyának való étel mert szálkás de te tudod ! Am én főzök neki csirkeláb kenyérel meg tésztával . Néha kap konzervet meg tápot is bele !

2011. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Főzök neki és tápot kap. Maradékot szinte soha, mert nem nagyon van olyan, ami alkalmas lenne neki is. Persze ha van akkor szokott kapni, de ezek inkább kis falatkák vagy bele rakom a vacsijába. Például csirke mell vagy ilyesmik.

Tápot Royal Canin Mini Adultot kap.

Főzni szoktam neki rizst, zöldséget, (tésztát ritkán mert kevésbé szereti), csirke májat, darált sertés húst, csirke farhátat. Egy héten legalább 2x főzök neki és vasárnap mindig főtt húsit kap(levesből) rizzsel és zöldséggel. Többi napokon tápot kap. Tojást szoktam adni neki hetente 1x.

Lassan 3 éves Pekingi palotakutya.

2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyers, bontatlan házi csirke egészben:))) Marhahús, rizs, tészta.
2011. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
amíg kölyök, táppal etetem, 1,5 évesen maradékot kap, és tápot is néha.
2011. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Maradékot eszik (nem moslék, és nem romlott!): tészta tejjel, főzelékek, csont, kenyér tejjel. És tápot is kap de azt csak nasiként :)

Tudom, hogy sokak szerint ez nem egészséges, de nem kérek kioktatást!

2011. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!