Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne vízbe csalogatn...

Hogyan lehetne vízbe csalogatni a kutyát?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves Vizslám és el akarjuk vinni úszni amikor kicsit jobb idő lesz. Csak az a baj, hogy amikor fürdetni akarjuk akkor is fél a víztől, sőt még a locsolótól is. De ha elvisszük úszni akkor nem hiszem, hogy magától be fog menni. Hogy lehet?
2011. júl. 24. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit segíts neki, hogy hátulról kis tolással támogatod, hogy belemejnen, és ha bement, próbáld szoktatni, hogy nem is olyan rossz az ..... végülis a vizsláknak a víz az életük
2011. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne told hátulról, mert ha kényszernek érzi, utálni fogja.

Egyébként sok kutya imádja a természetes vizet, pedig a kádban utálnak lenni.

Ha van kedvenc labdája, dobd be neki. Menj be te is, vagy egy másik kutyával menjetek, amelyik szereti a vizet.

2011. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt javaslom, hogy vegyél meg egy könyvet. Abban nagyon sok édekes dolgot tanulhatsz megy a kutyákról.

Itt a könyv neve és címe:

Szinák János-Veress István

A Kutya Hétköznapjai

(keress rá a neten)

2011. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ksandor1963 ***** válasza:

Szerintem:

1.: Ha kertes házban laktok, akkor egy nagyobb edénybe (lavor, dézsa, gyerekfürdőkád, medence stb.)öntsetek jó sok vizet, és dobjatok bele egy labdát (vagy más kedvenc játékát) Talán így rájön, hogy a sok víz, az akár játékra is használható.

2. Semmiképpen ne locsoljátok slaggal, ne fröcsköljétek stb.

3. Ha elmentek majd sétálni, akkor mielőtt a vízbe akarjátok engedni, előtte egy kicsit játszatok vele, hogy pörögjön fel. Azért ne felhevült testtel menjetek a víz közelébe. Ha szeret apportírozni, akkor valószínű, hogy bemegy a vízbe, ha bedobtok egy fadarabot.

4. A mi német juhászunk (5 hónapos) akkor tanulta meg imádni a vizet, amikor egy olyan kutyával játszott aki imádta a vizet. Keressetek egy labradorost ,majd az "beviszi a jóba" utána a vizslátok a vízbe fog élni.


Sok sikert!

2011. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Van neki babakádja, abba szokott fürdeni. Beledobtuk neki a labdát egy párszor és kivette. Békázni is szeret szóval azt is raktam neki és azokat is kivette. De ha fürdetni akarjuk akkor olyan erő van benne...sose tudjuk leültetni, hogy könnyebb legyen.

2011. júl. 24. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem sem kéne hátulról tuszkolni

menjetek be ti a vízbe, dobáljátok egymásnak a labdát, aztán majd úgyis beeszi közétek a fene:Ö

2011. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok és nem azt mondtam hogy toljad bele meg tuszkoljad, hanem hogy egy kis tolással SEGÍTS, azaz: karold át a kezeddel hátulról, és támogasd! ha a gazdija ottvan nem fog annyira félni ..... amúgy meg nem mondok hülyeséget, ezt cesar mondta, és szerintem eléggé ért hozzá
2011. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!