Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » írtóra szeretnék egy kutyát...

írtóra szeretnék egy kutyát csak nem lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 20:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

írtóra szeretnék egy kutyát csak nem lehet. Mit tegyek?

EZ volt a kérdésed? VEdd meg a kutyát, mond otthon: MEGLEPETÉS!

miután megismerik a kutyát, nagyon meg fogják szeretni. Kivétel ez alól mikor majd rászarik a szőnyegre, éjszakánként vinnyog, szétrágja a létező összes dolgot, amit fontosnak tartasz :)

De persze, ha ezekkel mind nem terheled a szüleidet akkor.. AKkor biztos nem fogják bánni! Szóval vedd meg és lesz ami lesz.

2011. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ez nem a feladás kérdése! Mit keménykedsz itt egy ilyen kis dolgon?? kicsi a lakás = nem lehet kutyád, nemértem miért nem lehet felfogni.

vagy most majd te nem adod fel és 50 négyzetméteren tenyészetet csinálsz? -.-"

2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

1. te honnan tudod, hogy mekkora a házunk??

2. úgylátszik, hogy te már sok dologban vezítettél, mert könnyen feladod!!

3. ki mondta hogy tenyészetet akarok csinálni???

csak egy kutyát akarok!!!

2011. júl. 26. 11:56
 24/29 A kérdező kommentje:
és ez nem egy kisdolog
2011. júl. 26. 11:57
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem, épp azért veszítettem kevés dolgot mert előtte gondolkodtam. De ha ennyire kemény vagy akkor vegyél egy külön lakást a kutyádnak :) sok sikert hozzá! :)
2011. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
én bentii kutyuust akartam mindiig de anyukám soha nem engedtee ezéért furt ck aszt mondtam h mindent én fogook fizetni meg mindent én fogook csinálni.. Ezutann jott a szulinapoom és mindenki akki megkérdezte h mitkérekk mindiig ck aszt mondta h kiskutya... és ezutáán lett kiskutyáámm.. AA elejéén mindent én fizeteem de asztán beszált a nyu ishh... és íígy probááld ot ráászedni..
2011. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
akár kicsi a lakás, akár nagy, nem kertes ház. fogd már fel, h neki csak szenvedés lenne. amúgy meg hány éves vagy? keress egy olyan kutyát, ami szobakutya, és nem ekkora a mozgásigénye. lehet nagy a mozgásigénye is, de SZOBAKUTYA legyen. van itt a szomszédba egy ír szetter, egy kertes házban, de kicsi neki a kert, és naponta kb. 1x viszi ki sétálni. szívem megszakad amikor szegény itt vonyít mert unatkozik, néha meg megőrül a kicsi kert miatt és körbe-körbe rohangál.. lakásba szerinted milyen lehet neki? akárhányszor is viszed le sétálni, nem nagyon lesz elég. ez nem szobakutya, nem oda való. és most le is pontozhatsz, hisztizhetsz itt meg be is sértődhetsz, de ha van egy kis eszed, nem ír szetterért fogsz könyörögni.
2011. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

legyetek ellenem!!!

egyébként meg jó nagy kertünk van, úgyhogy leszálhatsz erről a témáről!!

és egyébként is mi közöd van ahhoz, hogy hány éves vagyok??

én meg a nagytestű kutyákat szeretem!!

és egy külön lakás pedig nem kell kutyának te eszement idiota!!!!!!!!

2011. júl. 26. 17:15
 29/29 A kérdező kommentje:
és egyébként kertes háznak kertes ház te sötét!!! és jó sértődést, hisztizést és toporzékolást!!!
2011. júl. 26. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!