Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezt hogy lehetne...

Szerintetek ezt hogy lehetne kivitelezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Angliába fogunk 3 hónapon belül költözni és szeretnék vennie egy spánielt. Tudom hogy rengeteg macera a kutya, chip, útlevél, oltások... és hogy több mint fél évet is kell várni egy oltás után, hogy indulhassunk, na meg a karantén.

Mivel ennyi időnk nincs, arra gondoltam, hogy Angliába veszek egy spániel és az lenne a kérdésem, hogy ott is ennyi macera van meg minden? Ha be akarom hozni mo-ra miket kell beadatnom neki? A két ország között gyakran repülnénk. És egyáltalán mennyi ideig tart a karantén és ez miből áll? Kerestem de nem kaptam rá egyértelmű választ!

Köszi a segítséget!


2011. júl. 25. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

HA ott veszed meg a vissza útra már csak az útlevél és a chip kell és tudtommal 2012 január1 el eltörlik a titer kötelezettséget EU tagállamokból...bár már 2011 re is ígérték szóval erre nem lehet építeni.

A karantén 6 hónap a titter levételétől számítva. de ha visszafele viszed akkor elég ha egyszer megvan a titter és onnantól kezdve rendszeresen van oltva veszettség ellen.

2011. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ekeke ***** válasza:
Kölyökkutya lehet veszett? Azokra is vonatkozik?
2011. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kölykök esetében 3 hónapos korban oltás és utána 1 hónap várakozás majd vérvétel (titter) és 6 hónap múlva utazhat
2011. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!