Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Cesar...

Mi a véleményetek Cesar Millan-ről?

Figyelt kérdés
már régen is néztem a csodálatos kutyadokit de ma láttam egy részt amiben volt egy csomó kutyája. Szerintetek annak mindenke megtanította az általános dolgokat hogy ülj meg ilyenek? vagy nem is az ő kutyái? Meg a tanítási módszerei nálatok beváltak?
2011. júl. 25. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%

Nem különösebben kedvelem, a futópados módszere fokozottan ellenszenves, ezen kívül az is, hogy ennyi kutyával nem lehet rendesen foglalkozni.

Jó dolog, hogy vannak ilyen műsorok, meg valaki foglalkozik a problémás kutyákkal, de elég nagy része ennek csak show és pénzkeresés. Extrém esetekben elfogadom de nem értek egyet, hogy ilyen kéne hogy legyen az alap kutyanevelés. A módszerei sem újdonságok, csak mindenféle hókuszpókussal írja le őket, épeszű ember ezekre már rég rájött.

2011. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A módszerei tényleg be válnak. Azt ajánlom, hogy nézd!! Bár nem tudom milyen a való életben, lehet, hogy köcsög. De a módszere nem csalás, nem ámítás, tényleg beválik én is ezt használom a kutyáimnál.
2011. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

igazaqd lehet

pont arra gondoltam hogy azt a rengeteg kutyát nem ő tartja el hanem ők tartják el őt:)

van ismerődöm aki folyamatosan őt majmolja és semmit nem ért el vele

2011. júl. 25. 13:59
 4/31 A kérdező kommentje:

a válaszomat az első kommentre írtam

második örülök hogy neked bevált lehet az ismerősöm csinálja rosszul

2011. júl. 25. 14:02
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
én is használom, beválik, van 20 kutyája, ezzel napi 7 órát mozognak, és kerülnek be hozzá rehabilitációra kutyák, szinte az összes kutyusa mentett, az övé minden tiszteletem
2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
jaja az is volt eszembe hogy van meg a napi 2-3óra mozgás ás játék a kutyákkal? akkor napi 40 órát kéne doglozni felük h meglegyen fejenként a napi 2 óra
2011. júl. 25. 14:06
 7/31 anonim ***** válasza:
Lemozgatni nem hinném hogy nehéz lenne őket, de személyes kapcsolata sosem lesz olyan szoros mint akinek megfelelő kis számú kutyája van. Nekem ez túl rideg.
2011. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
ez teljesen igaz ahhoz kéne vagy 5 cesar
2011. júl. 25. 14:14
 9/31 anonim ***** válasza:
53%

műsorát nem nézem.könyvét olvastam nagyon jó és hasznos. semmi hókuszpók nincs benne,de nem egyeszerű kivitelezni.

nem véletlenül jutott oda ahova. nem xcsak egy show ember, csakmert volt pofája megélni a tehetségéből. a híres és tehetséges zenészeket művészeket sem szokás támadni h hű de kamu a tehtségük. kinek ehhez van kinekk ahhoz kinek semmihez.

2011. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy en tudom neki kb 2-3 kutyaja van otthon-akikkel van szemelyes kapcsolata ha nezed a musort pl. Daddy na meg Junior.. nagyon latszik a regi epizodokon. Azt hiszem van egy csivavajuk is. Az a rengeteg kutya meg aknek helye van nala azokkal o foglalkozik legkevesebbet, nem latom hogy is lenne ideje ra. Elejeben foglalkozott veluk, de amiota "nagy a business" rengeteg segitoje van akiket betanitott es akikben megbizik. En sem tartok be eppen mindent amit ajanl termeszetesen, de az alapok igenis jok. Az az ember a nullarol kezdte, nem veletlen hogy eddig jutott, annak ellenere, hogy kisebbseg Amerikaban. A legtobb amit tanit hasznos.. Ha valaki nem tudja alkalmazni mert turelmetlen vagy nem tudja hogyan, az mas dolog. Nalunk nagyon is bevalt. Az alapjan amit a musoran lattam tanitottam meg a kutyamat arra, hogy ne pisiljon be akarhanyszor megerinti valaki, vagy nagyon orul, tokeletesen viselkedjen porazon, ne feljen a hangos dolgoktol es nyugodtan varja a kajat.
2011. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!