Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kinti...

Szerintetek melyik kinti kutya ideális? Ne legyen túl nagy és túl aktív!

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
puli
2011. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
menhely - személyre szabott ajánlatot kapsz
2011. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A puli és a menhely is jó ötlet. köszi :)
2011. júl. 25. 16:54
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem aktív: Basset Hound. ár nekem nem kéne. De ami nem túl nagy, még ott van a bulldog,Beauce Juhász, van sok, de általában minden kutya aktív.
2011. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Várom a további javaslatokat.
2011. júl. 25. 16:55
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen nagy kutya is legyen, ha szeret Téged és jó Vele a kapcsolatod, azért néha néha, jólesik Neki, ha bemehet Hozzád a nappaliba, vagy legalábbis a lakás egy részére... Az én németjuhász keverékem is lakptt kertben, mégis beszökött a lakásba, és már velünk él egy másik lakásban, itt nagyon jól étzi magát. Ha igazán kötődik a gazdihoz, akkor ott szeretne majd lenni, ahol Te vagy.. Szóval erre ügyelj és ha megteheted, tegyél eleget annak, h a gazdival lehessen egy egy hideg napon.. ne peidg kinntről nézze a pislákoló fényeket az ablakotokból és közben csak esik, csak esik.... Én majd belehülyültem ezekbe a gondolatokba, amikor az én kuytumnak kinnt kellett lennie (nagyiék nem engedték be) DE már nem így van. Amúgy szerintem kuvasz, komondor, berni pásztor, rottweiler, jó választás lehet. De vigáyzz a neveléssel, a nagy kutyák is következetes nevelést igényelnek, mert ha megérzik, h erősebbek nálad, átvehetik az irányítást!! SOk boldogságot az új kutyushoz!
2011. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
aussie!
2011. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Én labradort javasolnék, abból is lányt. A szuka kutya nem lesz olyan nagy, mint a kan. A labradoroknak nagyon jó természetük van. Gyerekeket is szeretik. Viszont kutyaválasztásnál figyelj arra, hogyha kölyköt választasz, mindegy milyen fajta, aktív lesz, rágni, kaparni fog! Erre jó megoldás lehet tényleg az, hogy menhelyen keresel idősebb kutyust.
2011. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De a Basset kényes, ápolni való fajta és drága is. Mudi? Boxer? A puli is jó szerintem. De fajtamentőknél és menhelyeken tényleg meg tudod találni álmaid kutyáját:) Nekem az egyik utcáról van:)
2011. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Berni pásztor

Nem egy egetrengető a mozgásigénye, kb 40 kilós- de ez csak tipp, nem emlékszem hány kiló, szép, hosszú szőrű, így ha van háza kint lehet télen is.

2011. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!