Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A doberman ideális kutya...

A doberman ideális kutya számomra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát, ami az utcán megvéd egy 4-5 tagú cigókórus ellen, ill. emellett okos, könnyen tanítható. Szerintem a doberman ideális lenne. Szerintetek?
2011. szept. 9. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ilyen kutya nincs.

a brazilok késsel járnak és egy tanított kutya harap és parancsig tart. ennyi idő alatt bőven leszúrják.

maximum 2-3 nagytestű pásztorkutyát tudok erre a feladatra alkalmasnak tartani. sajnos a cigányok ellen nem lehet védekezni.

2011. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
45%
xDDD sirok
2011. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de a kutya nem lehet annyira ügyes, hogy legalább akkor megússza, ha csak 1 cigó van, esetleg 2?


am 2. válaszoló: ne sírj, én fogok 60 ezret kutyára költeni :D

2011. szept. 9. 17:20
 4/13 anonim válasza:
Inkább rotweiler
2011. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szomszédomnak dobermanja van, múltkor két ember tört be hozzájuk, majdnem ott szedte szét mind a kettőt :D


és a poén ebben az, hogy másnap a két hülye feljelentette a szomszédomat, mert állítólag a kutya az "utcán támadta meg" őket XD

2011. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dobermann is megfelelő. Azért nem olyan könnyen szúrnak meg egy kutyát. Nekem dalmatám van, egyszer egy besurranó kancigánynak ugrott neki. Az meg egy vasvillát döfött bele, de utána még keményebben ráment, alig tudtuk leszedni róla!:)
2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a rotiwal az a helyzet hogy sokan szidják őket, ezért el is vették a kedvemet tőlük. Azt mondják a doberman jobb
2011. szept. 9. 17:32
 8/13 A kérdező kommentje:
vasvillát döfött bele, de nem döglött meg?
2011. szept. 9. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

A dobermann nem könnyen tanitható és nem mondhatni okosnak. Bár mi az okos...

Nekem volt dobermannom,9 évig. Cigók ellen végülis mindegy milyen fajta kutyád van,csak nagy legyen :D Akkor nem kötnek beléd. De ha egy brancs megtámad,akkor a legerősebb kutya is kevés :( Gázspré mindig legyen nálad,kutya mellett is. A dobermann nagyon makacs, sok türelem kell hozzá és határozott fellépés,mert hajlamos átvenni a falkavezér szerepet és akkor véged van :D

Első kutyának nem ajánlom.

2011. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem halt meg inkább. Nem ért létfontosságú szervet, meg ütőeret se. Utána egyből vittük az állatkórházba, kapott egy alapos kezelést, másnap kiengedték.
2011. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!