Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? (Többi lent)...

Mi lehet a baja? (Többi lent) Heeelp Pls!

Figyelt kérdés

Van egy rottweiler-németjuhász keverék 1 éves kutyám..

Elvittem oltásra, az orvos nagyon szerencsétlen volt, nagyon fél a kutyáktól..-.-"

Szóval remegő kézzel adta be az oltást a kutyának..

Én csináltam szinte mindent (lekellett fogni stb)

Annyira félt tőle, hogy szájkosarat kellett tenni rá, pedig a kutya még a fejét se forditotta el...

Nahm.. Miután beadta az oltást, hazafelé összeesett a kutyám és leszédült az útról.. 15-20 perc múlva tudtam csak lábra állítani.. Haza értünk, a kutya szinte megvolt halva.. Ivott-evett és estére jobban lett.. (ez kb 2 hete volt) Azóta akárhányszor vittem sétálni, fél óránál többre nem vittem) Mindig össze esett, és csak 15-20 perc múlva lehet csak elindulni vele..

A mai napon is így történt, de ma olyan durva volt, hogy a családtagjaim jöttek segíteni rajta..

A kutya most itthon van,elméletileg egézségesen..

Ma felmerült bennünk, hogy cukorbeteg lehet..

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2011. júl. 25. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az oltás okozta a problémát de ez csak egy tipp
2011. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez komoly lehet, vidd el egy MÁSIK állatorvoshoz! de sűrgősen,mert nem mindennapi eset! De hogyha rosz az állapota akkor miért nem viszitek orvoshoz? És többet ne is vigyétek ahoz a dokihoz,Nem tudom hogy lehet ilyen állatorvos. Hidd el a kutyának nagyon rosz! minnél előbb állatorvos!
2011. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 hete mindennap összeesik, és még nem vitted orvoshoz?
2011. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első alkalom után el kellett volna vinni egy rendes állatorvoshoz és akkor már előrébb lennél.
2011. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másik állatorvos...ez nem az O_O
2011. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20:38 : Nem mindennap, az oltás után 3-szor vittem sétálni, kifulladt, elég meleg is volt, nagy testü kutya.. azt gondoltuk, hogy a meleg miatt kiszáradt,kifulladt.. mindenképp elviszem orvoshoz, addig nem is sétáltatom..

Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. júl. 25. 20:48
 7/8 anonim válasza:

Vidd el állatorvoshoz mindenkép.Nem biztos, hogy az orvos hibája de az is meglehet.Nekem fajtiszta rotweilerem van sajnos már elég öreg de nem régen velünk is megestek ilyenek, az orvos azt mondta hogy a nagy melegtől tönkre megy a rotik szive és ez a fiatalabb kutyákra is igaz.

Remélem semmi baja nem lesz és rendben felépül.:)

2011. júl. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szives is lehet, nekem a német dogom volt így. A nagy testű kutyák szíve hamar elöregszik. A tiéd a kora miatt még nem kéne, de ez sajnos nagy testűeknél nem jár együtt az idős korral. Feltétlenül vidd el egy jó állatorvoshoz, azt nem értem, eddig miért nem vitted?
2011. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!