Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavát vagy Yorkit vegyek?

Csivavát vagy Yorkit vegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 14:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Amelyik külsőre jobban tetszik. Határozott és következetes neveléssel + egy kutyaiskolás tanfolyammal mindkét fajta kiegyensúlyozott társad lehet.

Nem kell elkényeztetni, kutyaként kell kezelni, más kutyák közé hordani, és nem lesz baj.

2011. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:):)


Háát nyugodt természetű vagyok nekem volt egy kis ölebem akit utazáskor táskában vittem magammal meg minden.Mivel sokat utazok ezért szeretném meg kérdezni hogy melyik a jobb kutya...

Sokaktól azt hallotam hogy a csivava egy "görcs" kutya

A yorki pedig élénk ugyhogy nem nagyon birok választani...

2011. júl. 26. 14:24
 13/38 anonim ***** válasza:
kérdező, mennyi pénzért szeretnél kutyát venni?
2011. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

de azse midnegy, hogy családiba, vagy emeletesbe! mert vannak olyan marhák,akik tömbházba vesznek kutyát kínozni.

amúgy meg a yorki kva nagy pénzkidobás az oltások meg midnenegyéb mellett, mert állandóan nyírni kell , meg sok gondozást igényel. szal ha pénzesek vagytok, akk oké, mert a 100.000 Ft se lesz sok egy kis dögért, de ha nem , akk inkább felejtsd el! lehet, hogy cuki, de felejthetős akkor!

2011. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz megírásának időpontja: ma 14:25"_____:


naja, ez a jó kérdés! mert marhára nem mindegy, mert sikerült két meglehetősen drága kutyát választani! mert lehet, hogy cuki,de khm... hameg nem fajtisztát vezs ezekből az ember, az tény,hogy nem is százezer körül lesz, de egy gyenge idegzetű, agresszív kutyád lesz val.szeg, meg kva beteges...

2011. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Hát nekem régen volt egy kis kutyám akit táskában cipeltem és nagyon nyugodt volt de igen a Yorki annyire élénk meg nyiratni kell ...

Olyan csivavára gondoltam ami a Doktor Szösziben van:)

2011. júl. 26. 14:31
 17/38 anonim ***** válasza:
Diuszkaa nem kell nyírni a yorkit állandóan... [link]
2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
"Hát nekem régen volt egy kis kutyám akit táskában cipeltem és nagyon nyugodt volt de igen a Yorki annyire élénk meg nyiratni kell ... " és meddig él 2-3 évig? a kutya nem táskába való, ha táskában akarod cipelni vegyél plüsskutyát
2011. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Diuszka, a legtöbb fajtatiszta kutya 80 ezernél kezdődik. A yorki és a csivava ne drágább, mint a többi. Sőt...és most kizárólag törzskönyvesekről beszélek.
2011. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
22%

KUTYÁT TÁSKÁBAN???!!! o.O beteg vagy! -.-

lehet, hgoy cuki meg menő táskában cipelni egy zsebkutyát , de ne hidd, hogy ez tetszik a dögiknek!!! ELMEBETEG! :O

2011. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!