Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete boxer mér nem lett...

Fekete boxer mér nem lett elismerve?

Figyelt kérdés
Mármint a fehéret megértem.,hogy érzékenyebek de alapjáraton fehér volt a boxi..meg olvastam,hogy azért se mert ör kutya és a sötétbe tulságosan is látszot" De a fekete miért nincs elismerve? Az nem látszik a sötétbe..és nem hiszem,hogy nagyon betegesek lennének
2011. júl. 26. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy mit ismernek el és mit nem azt a standard alkotó országon kell számon kérni.. pl a fehér színes fejű colliet aminek semmi baja szintén nem ismerik el csaak az USA-ban, vagy az ee red, lilac aussie...szintén semmi baja nincsen még se elfogadott
2011. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fekete boxosról még nem is hallottam.
2011. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

már pedig egy halom van.. ahogy nézegetem kiskutya.hu-n ott is egy tk-s alom keres gazdit..4 kutya 2 fekete.

a tul sötét csikos szülöket nem is lehetne pároztatni sztem mert fekete lesz kölyök... de ettöl független mégis mert elvannak ismerve" és ugyan ugy kap tk-t a kölyök..bár nekem sokkal jobban bejönnek a fekete boxik mint a sárgák vagy csikosak. de izlések és pofonok

2011. júl. 26. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ezek a dolgok már csak ilyenek, nem ismernek el minden kutyát..szigorítanak a dolgokon...a csíkosak nekem sem teszenek, a sárgák gyönyörűek, de a színétől függetlenül remek kutyák lehetnek...ne a külső szín alapján válassz, ha hobbikutyát szeretnél. .szerintem :)
2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt amúgy én sem értem! Még a fehéret megértem, hisz sok betegségre hajlamos, ezt mondom úgy, hogy nekem is van egy fehér boxerem. Nekem is nagyon tetszenek a feketék ez is szép.

[link]

2011. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyönyörűűűű :OO

de a standardhoz tudomásom szerint, fekete maszk kell. ez fontos! :)

2011. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik boxer sem lehet fekete, olyan meg nem is létezik.

Az csak a nagyon sötét csíkos,és nem fekete

2014. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!