Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem baj ha a kutya túl sokat...

Nem baj ha a kutya túl sokat van egyedűl?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy fehér pulit és amikor megkaptam utánna 2 hétre mentünk nyaralni 1 hétre. Ezután eltelt 2 hét és megint megyünk nyaralani. Mindig dolgoznak a szüleim mi meg iskolába vagyunk. És majdnem minden hétvégén elmegyünk vagy ha nem is mindig de gyakran. Ajándékozzuk el a kutyát vagy maradhat? Nem baj ha keveset lát minket? Köszönöm előre is a válaszokat
2011. júl. 27. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek nektek kutya, de most komolyan? Az enyém most halt meg, fel nem tudom fogni, hogy van olyan ember akit ennyire nem érdekel a kutyája. Én ha tehetném akkor az összes szabadidőmet vele tölteném. De ti tudjátok..
2011. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel, inkább ajándékozzátok el olyannak, akinek van ideje rá
2011. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megsúgom: nem kötelező kutyát tartani... nem kötelező eleme a kutya a kertnek! Ajándékozzátok el olyannak aki megbecsüli és rááldozza a szabadidejét. Ezt így felesleges is csinálnotok. 1 év múlva jönnél majd ide olyan kérdésekkel: miért szökik a kutya, miért húz pórázon, miért ugat állandóan. AJÁNDÉKOZD EL!!! Nem minden embernek való kutya, ezt kell belátni - és ha beláttad akkor nagyot léptél előre!
2011. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress neki rendes gazdit, a kutya nem kerti disz, rendszeres (azaz napi) foglalkozast es torodest igenyel.
2011. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagytok sose otthon jóformán. Tényleg nem érzi jól magát az ebed, és legyen bármilyen fajta, keresni fog olyan megolkdást, aminek a segitségével kiszökhet, szomszédolhat. A puli mozgékony, szaladgálós kutya. Nekem is van kettő, igaz én birkákkal foglalkozom. Nekem kellően le vannak fárasztva. terelnek, munkábva kisérnek, magyarul otthon csak alusznak szinte. Hangjukat sem allani. de ti, akik mindig menőbe vannak, nem való kutya.
2011. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértettétek amit írtam. Én nem azt mondtam hogy ne foglalkozunk vele és hogy csak kerti dísznek van ott. ( Bár azt elmondom hogy apukám akarta a kutyát én nem de nem hallgatott rám és ugyanazt mondtam amit ti). Persze hogy foglalkozunk vele. én csak annyit kérdeztem hogy nem baj e h néha 5-6-7 órát egyedül van e otthon egy nap. És nem ajándékozzuk el mert szeretjük őt!!!
2011. júl. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!