Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mivel érveljek...

Szerintetek mivel érveljek apukáméknak egy kutya mellet?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kiskutyust de apukám azt mondja h nem mert ugyse gondoznám rendesen meg h nekik kéne foglalkozniuk vele és stb.Szerintetek hogyan érveljek mellete?

13/F


2011. júl. 27. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

bizonyíts

vállald be egy ismerősöd kutyáját mondjuk egy hétre

úgy is nyár van, sokan elutaznak

ha látják hogy szépen gondozod, talán megengedik

2011. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
6%

Egy házörző sose jön rosszul a házhoz:D

De ha már kutyát veszel me ilyen taplnyaló palotapincsi legyen, hanem valamiféle vadászkutya:)

Nekünk labrador van.

2011. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legyen mindig rend körülötted, végezd el a ház körüli munkákat, csináld meg a kutya helyét, kölcsönözz egy könyvet amiben leírják hogyan gondozd.
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Apud tipikusan érvel...mindenkinek ezt mondják! :) Te mond hogy ezzel kipróbálhatnád magad!Felelősségre nevel! Ha nincs tesód, akkor mond hogy lenne egy kis társad/barátod/tesód! :D Amúgy a próba-kölcsönkutya kommentelő ötlet is nagy jó! :)
2011. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem is jó lenne ésn is akarok egy kutyát

de hogy kérdésedre válaszoljak, szerintem úgy hogy válalnál kutyasétáltatást vagy egy kutya gondozását, amit az első is írt

de tudom ajánlani szinák jános és veress istván könyvét: a kutya hétköznapjai

nagyon sok érdekes dolog van benne!

sok szerencsét!

2011. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nekem se akarták megengedni a második kutyusom.

Én azt mondtam , hogy foglalkozni fogok velük..minden nap kimegyek hozzájuk, játszok velük, összeszedem az ürüléküket, etetem őket, és a legfontosabb: hogy én veszem nekik a tápot. Nagy nehezen belementek..már 2 éve megvan a második kutyusom. :DD

De persze a kaját ők veszik. :D

2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
31%

Hát én mondjuk 11 vagyok és 3 napja kaptam 1 kutyát.

Folyton nyúztam anyáékat és amikor odajöttek a géphez, hogy mit csinálok, mindig behoztam 1 kutyákról szóló weboldalt, hogy lássák, hogy folyton ez jár az eszemben, de el is olvastam végül!:)

Szerintem ne nagyon érvelj inkább legyél jó és akkor sikerül! Mondjuk nekem a szüleim mindent megengednek! De én viszem sétálni és vettem már fel kakiját is!:)

Mondjuk az 1. hsz nekem is tetszik!

2011. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
12:15 ös látod ez a szégyen hogy 11 éves kap kutyát .. minek neki magáról se tud gondoskodni , és mivan ha 1x felszedted a kakiát? még 12 éven keresztül minden nap 2x kell bár ugy is megunod beadjátok a menhelyre mint a többi kis hülye..........
2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam.3 éve viszont végre kaptam egy kutyát.Gondold át a költségeket is és szerintem először írd föl magadnak azt az 5 dolgot amit szívesen csinálnál a kutyáddal.Én ezt tettem.Először kigondoltam a fajtát, azután átgondoltam,hogy elegendő mozgást tudok biztosítani számára,végül pedig meggyőztem a szüleimet.Úgy értem el,hogy egyrészt folyton fölhoztam,másrészt mondtam,hogy a kutyáktól sokat tanulhat az ember,mondtam,hogy milyen aranyos és,hogy ezzel boldoggá tehetnénk egy kutyust.Végül meglágyult a szívük.
2011. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én 16 vagyok és legalább 5 éve hogy könyörgök egy saját kutyusért már mindent elkövetem hogy megengedjék vigyáztam

több hónapig az ismerősünk kutyájára ekkor napi 2x takarítottam mindíg csak a kutyákról beszélek anyumék már ezt betegesnek tartják viszont. Sajna anyumnak herótosa van a kutya szörtől és legfőbbként ezér nem engedi a kutyát

2011. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!