Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vesznek vizslát panelba...

Miért vesznek vizslát panelba az öregek?

Figyelt kérdés

Láttam már jó példát is, aki minden nap 5x vitte el sétálni a 3 vizsláját!

És láttam már sok öreget, aki vizslát tart, leviszi meg pisiltetni, meg elvégzeni a dolgát, és viszi vissza a lifttel.

Komolyan az ilyeneknek minek vizsla panelba?


2011. júl. 28. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

nekem idős rokonaim tartotta kvizslát panelba kb 20 évig (kettő volt nekik tehát nem egy élt 20 évig) és a végefele a második vizsla már beteg volt nem tudta visszatartani a pisit és 2óránként kellet levinni éjszaka nappal egyaránt ugyhogy idősek ről leszálni

amugy az a két vizsla volt a leg engedelmesebb leg kiegyensúlyozottab vizsla akit csak ismertem

2011. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek két vizslás panelos öreget, itt laknak a környékünkön és mind a kettő egész álló nap lent császkál a kutyával. Ráadásul a vizslák is öregek, olyan aranyosak együtt. Tök jól vannak tartva azok a kutyák, én negatív példát még nem láttam.
2011. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose a hely számít, mármint hogy hova viszik a kutyát, és nem is a kor. Mi egy kisebb városban lakunk (pár éve lett város), itt az a divat, hogy a kutyát kib@asszák a kertbe és úgy éli le az életét hogy még csak egy kis simogatást sem kap, csak elédobják mindennap a kaját és ennyi. Az hogy ki mennyit foglalkozik a kutyájával az nem hely és korfüggő, ne bántsd az időseket.
2011. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán a vizsla nem elsősorban panelbe való, de fontosabb, hogy szerető, gondoskodó gazdája legyen, aki törődik a szükségleteivel. Vizsla tud viselkedni, ha úgy van nevelve. Az ilyen kis csivava, meg bichon ilyen -olyan sokkal nagyobb hangzavart tud okozni egy panel lakásban, pedig a mérete alapján odavaló, lehet, mégis jobban zavarja a szomszédok nyugalmát.
2011. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az öregeknek sokkal több szabad idejük van a kutyával foglalkozni, mint a fiataloknak, akiknek még a szüleikre sincs idejük. Nem szenvedsz Te gerontofobiában?
2011. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem akarom bántani a kutyásokat, de én több negatívumot látok a kutyák lakásban tartásával kapcsolatban(a gazda életkorától függetlenül) mint pozitívumot. Több olyan lakást láttam amit az ott tartott kutyák rövid idő alatt totálkárossá tettek. A falakat, ajtókat összekarmolják, a parketta foltos a vizelettől, a kárpitozott bútorok olyanok mint amit a hajléktalanok gyűjtenek be lomtalanításkor. Együtt élni egy hetekig nem fürdő büdös egyeddel, aki az utcán végzi a dolgát és papír helyett kinyalja a saját seggét, elég bizarr dolog. Csodálom, hogy a kutyások nem látják ezt be, és nem találják fel a kutya wc-t, kutya zuhanyozót. Tudom, hogy magányos embereknek kell valamilyen társ, de én éppen könnyelműen befogadott ékszerteknősökkel kapcsolatban szenvedek a tudattól, hogy állatkínzás őket tartani, de szabadon engedni sem lehet.
2011. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok a vizslás rokonok háza teljesen szép volt és minden szobába volt bejárása meglehet mindent oldani csak akrni kell
2011. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!