Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tartsam rendben a...

Hogyan tartsam rendben a kutyám fülét?

Figyelt kérdés
Egy fél éves Golden retriever-em van és félek ,hogy nem-e gyullad be a füle,hogy itthon eltudnám-e végezni ,hogy kitakarítsam a fülét és ,hogy ha belül benövi a szőr akkor azt levágjam?
2011. júl. 28. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mitől gyulladna be? Normál esetben a kutya füléhez hozzá sem kell nyúlni, mert tisztul magától.

Mondjuk nekem más fajta kutyám van, neki a kozmetikus a füle belső részéből ki szokta tépni a szőrt, nem tudom, hogy goldiknál is kell e. Szerintem nem.

Ha nem büdös, nem vakarja, és nem látsz benne nagyon sötét váladékot, akkor semmi baja. Persze attól sem lesz baja, ha áttörlöd neki, de akkor vegyél ehhez való fültisztítót, és töröld át a környékét. Pálcikával óvatosan:)

2011. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából a szőr miatt írtam ,hogy elég sok van neki bent és ,hogy attól nem-e lesz baja.
2011. júl. 28. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A szőr véd is a por ellen. Vegyél fültisztító folyadékot. Havonta egyszer a leírás alapján használd.Semmi mást nem kell tenned.
2011. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz
2011. júl. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!