Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tartsam távol a legyeke...

Hogyan tartsam távol a legyeket a kutyámtól?

Figyelt kérdés
A kutyámat a teraszon véresre csípik a legyek:S Szegény labradorom perig olyan birka, hogy hagyja. A könyöke, a füle, az orra már tiszta seb. Próbáljuk elhessegetni a legyeket, de ennyit képtelenség. A légypapír csak akkor fogja meg őket, ha véletlen belerepülnek, amúgy a kutyát részesítik előnyben. Próbáltuk bekenni, mindenféle légyriasztóval a kutyit, de nem használ.
2011. aug. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvost kéne megkérdezni! régen volt vmi irtó büdös lötty na oda légy nem ment! vagy én most lóbalzsammal kentem be, az nagyon mentolos vmi és egy ideig nem ment rá viszont a kutyám a kerítéshez dörzsölte a fejét mert hát erős volt neki, de muszáj mert képesek beköpni és a kukacok kikelnek!
2011. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak az elmúlt 2 napban volt vagy 6 ilye3n kérdés, pl ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2140301-miert..

Legközelebb légyszi használd a keresőt

2011. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hiszed ha nem,off szúnyogirtó spray-vel lefújta ismerősöm a kutyák,nem szállják a legyek,ugyan ezt kipróbáltam az én kutyámmal,semmi baja nem lett a kutyának,és a legyek sem bántják!!!

Nem kell egyből méregdrága orvosi dolgot venni,az semmivel sem jobb,nekem nem használt! Azóta az ismerősöm minden ügyfelének elújságolja és nincs olyan visszajelzés hogy beteg lett a kutya...

Barátnőm a hosszú szőrű Westie-én próbálta kis és használt,lenyíratta a szőrét,újra befújta és akkor is jó volt!!

2011. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a linkelt oldalon ajánlott szerek többsége 800-1000 ft.

Szerintem az sem sok.

2011. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

neostamosan, federol olaj


de tényleg lehetne nézni kérdéskiíráskor, hogy hány tucat ugyanilyen kérdés volt már a héten...

2011. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!