Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves kisgyerek mellé egy...

2 éves kisgyerek mellé egy yorki? Tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 14:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Igen, tapasztalat. Imádni fogja a kicsi, ahogy nő a kutyika vele.


Kicsi, barátságos, játékos. Csak ajánlani tudom.

2011. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Plüss macit többre tartom a Yorkinál, de ez egyéni vélemény.
2011. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%

én megvárnám hogy a gyerek nagyobb legyen és menhelyről hoznék egy aranyos kiskutyát


a yorkiktól kiráz a hideg....

2011. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm

második: no comment

harmadik: közöd?

2011. júl. 28. 14:48
 5/26 xnorkax ***** válasza:
100%
Hát ez a yorkie idegrendszerétől is függ. 2 évesen nehéz egy gyereknek elmagyarázni, hogy ne lépjen rá, ne húzza meg, ne okozzon akaratlanul is fájdalmat a kutyusnak. Én még inkább várnék vele, vagy egy nagyobb, nyugodtabb vérmérsékletű kutyát választanék.
2011. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon picike, és törékeny. Legalábbis a minik, még én is félve játszottam vele, persze aranyosak meg minden. Bár én sokkal jobban szeretem dögönyözni a kutyát egy kisgyerek mellé is inkább nagyobb testű dögönyözhetőbb ebet vennék.
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
3. vagyok...semmi közöm, csak finoman fel akartam hívni a figyelmed, hogy szaporítótól ne vásárolj kutyát...amúgy gratulálok a modorodhoz, a gyereket azért ne erre tanítsd, mert nem lesz sikeres az életben
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
"Szerintem meg nagyon picike, és törékeny. Legalábbis a minik, még én is félve játszottam vele, persze aranyosak meg minden. Bár én sokkal jobban szeretem dögönyözni a kutyát egy kisgyerek mellé is inkább nagyobb testű dögönyözhetőbb ebet vennék." MINI YORKI NINCS, AZ TÚLSZAPORÍTOTT, BELTENYÉSZETES KORCS
2011. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
Tehát azt állítod hogy a yorkik nagy testűek nem pedig minik? ezt te sem gondoltad komolyan...-_-
2011. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Anyuka! Az, hogy milyen lesz a kutya és a gyerek kapcsolata, az csak rajtad múlik. Ezért nem is jósolok neki nagy jövőt. :)
2011. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!