Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én yorkimmal van a baj?

Az én yorkimmal van a baj?

Figyelt kérdés
Van egy yorkim 4 kg de ahány yorkit látok mind sokkal kisebb mint az enyém.Mindenki csodálkozik hogy milyen nagy.Most melyik a jobb ha nagyon kicsi vagy inkább nagyobb?
2011. júl. 29. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a yorkie max 3kg a standard szerint
2011. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél büszke rá, hogy nem "ultra mini", és hogy tud járni.
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?

Max kiállításra nem viszed.

Ha jó helyről is van, előfordulhat, hogy egy-egy egyed túlnövi a megengedett méretet.

2011. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De tényleg nagy vagy csak nehéz? Nem mindegy azért. Nagyszüleimnek is van egy elég nagy yorkijuk (akkora, mint egy nagyobb westie), de azt mondják, normális ez a méret is, bár ritka. Ezalapján nem jobb egyik sem a másiknál.
2011. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nehéznek nem nehéz inkább nagy

a méretei:

hát:30 cm

nyak:24 cm

mell:35cm

2011. júl. 29. 16:51
 6/8 Elanie válasza:
Az én Yorkim még nagyobb, és törzskönyves:) légy rá büszke
2011. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezesetben nincs vele baj. Kicsit nagyobb az átlagnál, de ennyi. Attól még normális.
2011. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 kiló fölött van, igaz nem törzskönyves... ezért is van ivartalanítva, de imádom, hogy ekkora, nagyon örülnék, ha a következő yorkim is majd ilyen méretű lenne.
2011. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!