Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a Yorkimmal?

Mit tegyek a Yorkimmal?

Figyelt kérdés
Ugye van a Yorki kiskutyám. Ma elmentem fürdei és a kád szélére felágaskodva nyüszített. Biztos nem azért mert szomjaztatom mindig van neki kint friss, tiszta víz. És azt szeretném megkérdezni, hogy mit csináljak vele mert nem akarom mindig utánnam megfürdetni mert az nemjó a kutyáknak ha mindig fürdetve vannak. És arra gondoltam hogyha nagyoin kicsi vízbe épphogycsak a mancsa érjen bele úgy belerakhatom a kádba kb 2 naponta vagy akár naponta? Inkább kérdeztem mert nagyon szeretem és féltem. Nem akarom hogy baja legyen! (:
2010. dec. 8. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát látom, h szereted, de szerintem szoktasd le róla...ha mindig minden vágyát teljesíted, ő lesz aki majd neked dirigál :)
2010. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne olyan vízben fürdesd, amiben habfürdő van! Az kiszárítja a bőrét, és viszketni fog tőle.
2010. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csukd be magad után a fürdőszoba ajtaját, és akkor nem megy be.
2010. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hé, de nem tud kutya nélkül fürdeni!
2010. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elsőzör is a kutyád nem azért nyüszít, mert fürdeni akar, szóval ne fürdesd sűrűn! (az én yorkim kb. 3 havonta fürdik)

Azért csinálja, mert ő pici, nem lát Téged rendesen, és a közeledben szeretne lenni. Az enyém is ugyanezt csinált kölyökkorában. De idővel megszokta. Ha bemegyek a kádba, akkor mindig leteszem neki a fürdőszobaszőnyegre a farmernadrágomat, vagy pulcsimat, és addig azon szokott feküdni:) Ha túl sokáig pancsolok, akkor felágaskodik a zuhanyfüggöny alatt, hogy megnézze biztosan megvagyok e még.

2010. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy szomjas.Az én kutyám előtt is ott a víz de csak frisset hajlandó inni.Különben bichon havanese.
2010. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Háth na iggen. Kicsukom, kaparja a fürdőajtót és már a többieket is idegesíti hogy ott nyüszög az ajtó elött és néha vakkant is. Beengedem ugyanúgy nyüszög :P És nembiztos azért mert ott vagyok a kádba, mert néha magátol is bemegy a fürdőbe és a kádat nézve nyüszög. Nemhiszem hogy fürdeni akar, lehet csak kíváncsi mivan benne ^^ De köszönöm a válaszokat =)
2010. dec. 9. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Zárd ki, hadd nyüszögjön. majd abbahagyja. Nem kell tutujgatni, azért mert kicsi. Neki is ugyanugy rendszabályokra van szüksége. Az enyém imád a kád peremén balettozni. Majd amig egyszer jól bele nem esik:))) Jön a nyár, és akkor majd lehet a tóban fürdeni:)))
2010. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nyüszít, de tényleg szoktasd le mert ha körberajongod és látja h így elér bármit pokollá tudja tenni az életed... Nekem is van és vannak szabályok amiket be kell tartana és nagyon boldog:) Én úgy szoktattam le a vakkantásról (mert nekem nem sírt)nem vettem róla tudomást , ha esetleg annál inkább csinálta mennie kellet a bünti helyre ahonnan míg nem mondom nem jöhet ki ja de fontos a kutyáknak az a legnagyobb bünti ha olyan helyre zárod ahol nem vagy ott. Fontos ,hogy ne túl sokáig 30mp. hamar meg fogja érteni nagyon okosak. Ne hagy hogy ő legyen a főnők mert nem fogsz tudni vele mit kezdeni.
2011. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Melik Anett válasza:
Az én kicsikém is pont ezt csinálta. Én úgy szoktattam le hogy nem engedtem be a fürdő szobába mikor fürödtem. Most már nem zavarja ha fürdöm nem kéredzkedik.
2011. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!