Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy kicsit...

Mit csináljak, hogy kicsit lenyugodjon?

Figyelt kérdés
Van egy három éves németjuhász kutyám. Tudom, hogy ez a kutyafajta hiperaktívabb társainál, de az enyém túlzottan az. Szó szerint egész nap rohan, az udvarban van egy "ösvény" ami már kijárt magának, már a fű sem nő ott, mindent játéknak fog fel, a múltkor pl. kint a kertben ettem egy almát, amit egy pillanatra leraktam, és a kutya rögtön elvitte, és várta, hogy utána fussak. Ez még a kisebbik gond, de egész nap ugat, még a legyet is megugatja, ami ennél is rosszabb, éjszaka alvás helyett is csak ugat, minden neszre felpattan, körbe szaladgálja az udvart legalább háromszor és ugat, de tényleg egész éjszaka. Én nem is tudom, hogy ez a kutya mikor alszik. Nincs gondom a kutyával, nagyon szeretem, de néha nem ártana ha picit pihenne. Van erre valami mód?
2011. júl. 29. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele? Nekem úgy tűnik hogy a kutyád azért ilyen mert ideges... Elfogad falkavezérnek?
2011. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat foglalkozom vele, és tudja, hogy ki a főnök. Egyébként nem ideges, csak játékos.
2011. júl. 29. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
vidd kutyasuliba ott segítenek kellőképpen kifárasztani, az jó lesz nektek és a kutyának is :)
2011. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lefárasztva sem fizikailag, sem agyilag.

Az ugatást pedig az első alkalommal le kellett volna állítani.Most már nehéz lesz leszoktatni róla.

2011. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mit takar pontosan,hogy foglalkozol vele?Az kevés egy ilyen kutyának,hogy a kertben játszotok.
2011. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Azért nem pihen, mert nem fáradt! Van egy munkakutyád, akinek egész nap semmi dolga. Mennyit futtatod szabadon? Mennyit tanítod? Mennyi feladatot adsz neki naponta?
2011. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!