Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien masszazsok jok farkaskuty...

Mien masszazsok jok farkaskutyaknak amelyek nyugtatjak?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor linket is kuldjetek.
2011. júl. 29. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fajtától függ, de vannak róla könyvek amikben mindenfélét találsz:
2011. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


és ez csak egy a sok közül :D, attól függ amúgy hogy mi a baj, feszült, boldogtalan stb, de a könyvekben ez is benne van, hogy mit és hogyan kell csinálni... és hogy mikor :D


első vagyok

2011. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Anyu egyszer a TV-ben látott valamit, azt már nem tudom h mit, és ott volt, h két ujjal, nagyon kicsi, egy és negyed köröket kell csinálni, az óra járásával megeggyező irányba úgy h egészen erősen rányomod, de ne úgy h fájjon neki.

Ez végül is nem tudom h melyik kutyánál mire jó, mert mondjuk a bátyjám egyik barátnőjének a volt kutyájának ezt akkor csináltuk, amikor ideges volt, a mostani Pit bull-unknak meg akkor, mikor napközbe lefekszik aludni, így hamarabb elalszik(persze nem megyünk folyamatosan utána, h mikor fekszik már le végre), meg akkor, amikor nagyon ugat kifelé az ablakon, mert hallja a másik kutyát ahogy ugat.

szóval én ezt tudom ajánlani, és azt h keresgélj az interneten, vagy kérdezősködj ismerősöktől, és olvass könyveket!

Sok sikert!

2011. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!