Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira felháborító hogy...

Annyira felháborító hogy vannak itt olyan kismamák akik nyugtatják egymást hogy a dohányzás nem árt a magzatnak! Csak én érzem úgy hogy ez minimum szánalmas?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy ezzel egyedül!Milyen anya az aki a még meg sem született gyerekét képes mérgezni nap mint nap!

És nem mérik fel hogy ezzel mennyit ártanak....!

Az a baj hogy az ilyen kismamák annyira buták,és tudatlanok!Mondhatni FELELŐTLENEK!

2010. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Engem is felhaborit, főleg, hogy meg biztatjak is egymast... Hihetetlen. Ez pusztan emberi gyengeseg, hogy nem tudjak letenni. En is dohanyoztam elotte, de nem volt kerdes szamomra, hogy letegyem... Remelem azert nincs olyan sok felelotlen kismama
2010. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 A kérdező kommentje:

A minap olvastam egy kérdést ahol bíztatták egymást hogy nem lesz semmi baja a babának a dohányzástól mert a genetika a lényeg!!

Kíváncsi vagyok hogy egy orvos vagy egy védőnő előtt is felvállalnák-e ezt!

2010. márc. 16. 13:28
 4/87 anonim ***** válasza:
57%

Nyugi, csajok, van eset, amikor az orvos is azt tanácsolja, hogy NE szokjon le a kismama. Minden eset más.

Egy dohányzó anyuka, aki mindhárom gyereknél letette a cigit a terhesség előtt már és a szoptatás végéig.

2010. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:

Az orvos maximum azt tanácsolhatja hogy LASSAN szoktassa el a szervezetét a nikotintól a kismama!

Ne haragudj Előző,de a dohányos kismamára nincs mentség,sem indok!!!

2010. márc. 16. 13:36
 6/87 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem csak annyit tanácsol az orvos. Szeélyesen ismerek hölgyet, aki idősen (40 felett) lett ismét terhes, erős dohányosként. Neki ezt tanácsolta az ORVOSA! Mert jobban megviselte volna a szervezetet az elvonási tünet, mint a magzatnak amit árt a nikotin (és egyebek). Nem egy ilyen eset van.

Előző voltam.

2010. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
23%

Én felvállaltam az orvosom és a védőnőm előtt is a dohányzást!!!!

a doki azt mondta akkor használjam a nikotin tapaszt, a védőnő azt hogy csökkentsem le amennyire tudom.egy hétig abszolút nem gyújtottam rá, de most ott tartok hogy reggel fél szál cigi a fél adag kapuccsinóm után a vécén ülve, s este fél szál cigi fogmosás előtt.édesanyám is dohányzott velünk mondjuk ő sem szokat gyújtott rá. nem lettünk betegek, nem lettünk asztmásak, nem születtünk korán. Bár én úgy érzem ha nagyobb lesz a baba mert még ugye nem is látszik apocimon, márcsak pszihikailag sem gofok tudni rágyújtani. mindenesetre nem itélem el aki napi 1-2 szál cigit elszív! ja, mikor megtudtam a babát, elhagytam a cigit egy hétre majd a napi egy dobozból lett átlag egy szál. aminek hatására 1 hónap alatt 5 kilót híztam, addig sem voltam vékony. ám nem bírom a plusz súlyt, hamar kifáradok emiatt, ami viszont vérnyomásomat nyomja meg! megfázás miatt még a télen voltam légzésfunkciós vizsgálaton. aztán mikor lecsökkentettem a cigit, ismét megfáztam, ismét funkciós teszt. 10%-al volt rosszabb az eredményem úgy hogy akkor egy hete nem is dohányoztam!!!!!!!!


13hetes km

2010. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
14%
előző vagyok. nem azért fáztam meg mert letettem a cigit...kicsit félreérthető voltam, bocsi :-)
2010. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
76%

Anyám.....!!!:(

Na ez a baj!!!Hogy az első 3hónap a sorsdöntő a pici számára....!!!Es csak azért dohányzik valaki mer még úgysem látszik a pocija így nem is ítélhetik el az utcán???Szép...mondhatom!!!Én is dohányoztam!Mikor babát szeettünk volna leraktam és még a cigifüstös helyeket is messziről elkerültem!!!És nem arra kéne hivatkozni hogy ez és ez a gyerek nem lett beteg....akkor az enyém sem lesz az!!!Hol a felelősségtudat?

2010. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
Meglepődve olvasom a válaszokat mennyiféle kifogást tudnak nők találni a saját gyengeségükre és megnyugtatásukra!!
2010. márc. 16. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!