Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék örökbefogadni egy...

Szeretnék örökbefogadni egy kutyust a menhelyről, de lakásban élek. Gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

Természetesen a napi sétáltatási időt tudom teljesíteni,csak az egyetlen problémám,hogy kb 7:30-tól 15:00ig egyedül lenne a kutyus. Kisebb testű kutyák kibírják?

Régebben volt egy dalmatánk,és ő bírta a lakásban,ebből indulok ki


2011. júl. 30. 14:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek ilyen hatalmas feltételek, mert nem gyereket vállalsz, hanem segítesz egy kutyának aminek ők is örülnek, és biztos tudnak majd ajánlani kutyát ami lakásban is jól fogja magát érezni. :)
2011. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ez attól függ,hogy melyik menhelyről akarod elhozni a kutyát.Van olyan,amelyikbe odamész,kiválasztod,feltesznek egy-két kérdést,aláírod az örökbefogadási papírt,és elhozhatod a kutyát.

De olyan is van,ahol házhoz jönnek,megnézik hova viszed,próbaidő,meg mittomén....

2011. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Írj maileket menhelyeknek, nekem eddig minden kérdésemre válaszoltak :) általában nagyon segítőkészek az ott dolgozók.
2011. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kutyusok amkiket direk csak lakásba adnak örökbe, szóval ebből nem lesz gond :) De mindenképpen kérdezz rá a kiválasztott kutyus tulajdonságaira.

Keresgélhetsz allatok.info-n is.

Egyébként vannak menhelyek ahol kérnek a kutyákért egy jelképes összeget.

2011. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Találtam néhány kutyust, akiket lakásba adnak örökbe :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy kibírják, leviszed meló előtt egy nagyot sétálsz vele, ő elfárad, hazaviszed, szépen elfekszik, és még távol vagy, békésen szundizik :))majd mikor hazajöttél megint leviszed, meg este...ennyit simán kibír egy felnőtt kutyus... általában az emberek nagy része dolgozik, mellette meg kutyázik, nagyon szép dolog tőled, hogy menhelyről veszel magadhoz egy állatot!
2011. júl. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én tudok neked ajánlani egy Golden féle keverék kutyust.Gyönyörű kiskutya,kb. 1 éves.Ha érdekel,akkor írj!
2011. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Egy képet kérhetnék róla? és mi a neme?

Egyébként sajnos még várnom kell ,amig örökbefogadhatom,mert elutazom a rokonaimhoz,és addig nem tudnám hova tenni az meg nem lenne jó neki,hogy hazahozom és elviszem egy panzióba,tehát csak ilyen augusztus 23-tól tudnám örökbefogadni,úgyhogy ha sürgős,és akad rá másik gazdi akkor nyugodtan add neki..

2011. aug. 8. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!