Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válasszam? A...

Melyik kutyát válasszam? A menhelyit, vagy a gazdisat?

Figyelt kérdés
A menhelyi egy keverékkiskutya, a gazdis egy kicsi beagle. Nem tudom melyikük lenne a jobb választás, hiz mindkettő ugyanolyan cuki! Képeket is mutatnék, de nem tudom hogyan kell felrakni ide. Ha valaki elmagyarázza ezt is, akkor azt nagyon megköszönöm. :)
2011. júl. 30. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért akar megválni a gazdi a beagle-től?
2011. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Itt van kép róluk: (az első a gazdis, a második a menhelyi) [link]

[link]

És tud valaki rájuk illő jó kutyaneveket? Előre is köszi! :)

2011. júl. 30. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
hát tudj meg róluk többet. felnőttek vagy kölykök? kezdő vagy vagy haladó kutyatartó? a kezdőknek nem való beagle..milyen a személyiségük? ezek alapján válassz, ne a külső alapján.
2011. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem beaglem van, nagyon aranyos, barátságos, játékos, egyáltalán nem agresszív, csak az a baj vele hogy annyira barátságos hogy elmenne az első emberrel akit meglátna, meg nagyon szökősek
2011. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
gondolom azért mert vagy tenyésztő, vagy nem tudja eltartani a sok kutyát. (Mert több kölyök is született)
2011. júl. 30. 15:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Tartsd meg mindkettőt nagyon cukik!

Am én a menhelyin segítenék ha nem megy mindkettő.A gazdis könnyebben talál másik gazdit pláne egy fajtatisztának.

2011. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem a menhelyit, azzal megmentesz egy kiskutyát, de a tenyésztő(ha az) gondolom nem fogja megölni a kiskutyákat, ha nem kell senkinek.
2011. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kis fehér beagle nagyon különleges!
2011. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a menhelyit!!!! aranyosabb is, meg ments meg egy kiskutyát a szenvedéstől!! nagyon humánus lenne tőled!!! remélem azt választod :) én ezerrel szavazok a menhelyire:)
2011. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Személyiség+költségek felmérése alapján.Kérdezd meg a menhelyit hogy kb. mekkorára fog megnőni és a kajáltatását is számold ki.Egyébként amelyik személyiség és külső alapján tetszik.De nekem jobban kellene a keverék mert a beagle többször lesz beteg(több mint valószinű).
2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!