Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradort vagy golden retrieve...

Labradort vagy golden retrievert válasszak?

Figyelt kérdés
Lányt vagy fiút?
2011. júl. 30. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor én szembeszállok mindenkivel, és labradort ajánlom. Nagyon szeretetreméltó ebek, meérzik a bajt, feszkót.
2011. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy 2 éves golden retriverem van, nagyon imádom ezt a fajta kutyát és igazak rá h nyugodt, intelligens, család centrikus kutya

mi családi házban élünk és nagy kertünk van , elég ritkán visszuk sétálni

sajnos a kocsit nem jól bírja szóval csak itt a környéken visszuk

beszoktuk néha engedni ha nagyon meleg van vagy nagyon hideg de megmondom őszintén egy ideg szereti de elég nagy felfordulást szokott csinálni és egy idő után szabályosan odaül az ajtóhoz mert kiakar menni

szóval ha nagy kertetek van akk legyen inkább valami kutyaház vagy garázs mert bent sztem nem annyira jó tartani

mi kutyánknak am sokszor nagyon hullik a szőre szóval ha bent van sokat kell takarítani

egy ilyen nagy kutyának kint a helye

mi kutyánk nagyon ember szerető sokat ugat de soha nem harapna meg senkit

kisgyerekeket is jól viseli

ha van lehetőségetek sztem irassátok kuytaiskolába az nagyon hasznos de otthon is lehet tanítani, nagyon okos

szobatisztaság nem volt nálunk soha próbléma amikor ugye nagyon kicsi volt akor is mindig várta h kiengedjük és ott elvégezte a dolgát

az elszakadás pedig egyáltalán nem volt gond nem is sírt meg semmi


ezt máshová is írtam de gondoltam neked is hasznos

2011. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Golden retrievert vegyél és kislányt:-)
2011. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a kérdést elötted megkérdezték már legalább 599-en, te vagy a 600..

Kereső, olvass vissza.


Egyébként meg tökmindegy.

2011. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!