Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire rossz egy kutyának,...

Mennyire rossz egy kutyának, ha elköltözünk, és ezért neki új otthona lenne, és új gazdája?

Figyelt kérdés
a kutyus 2 éves, és elköltözünk. igaz hogy hiányozni fogunk neki? igazábol csak házörzésre tartottuk, nem a család kedvencének (arra ott a macsek:)) szóval ha uj gazdija lesz, igaz hogy hiányozni fog nekem is, de hiányozni fogunk neki miis? vagy mit tegyek? nem vihetjük magunkal az uj házba, rokonnak pedig nem kell, mert már van.
2011. júl. 31. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fogtok neki hiányozni! Lehet hogy nem kedvencnek tartottátok, de akkor is ti vagytok a Gazdái, és fontosak vagytok neki!!
2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 éves, gondolj bele kutya évbe, 14 évesen azok akik vigyáztak rád, és eltartottak (azaz a szüleid) mondjuk kidobnának. Persze hogy hiányozni fogsz neki, de olyan családot keress neki, ahol több szeretetet kaphat mint tőletek!
2011. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

soha nem értettem az ilyen embereket..házőrzésre kutya..aztán ha elmennek ott hagyják..

én képtelen lennék ilyet tenni..a kutya meg bele is halhat a bánatba.

hihetetlen.

2011. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, hamar túl fogja magát tenni az ügyön. Eszébe sem fogtok jutni. Remélem jobb helyre kerül, mint ahol most van.
2011. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen kapcsolata volt az előző gazdáival. Mivel ti nem foglalkoztatok vele, így nemigen fogja megviselni a gazdaváltás, remélhetőleg jobb helyre kerül.
2011. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
A kutyák gyorsan alkalmazkodnak. Mi is gyakran adunk el növendék kutyákat (mondjuk mi rengeteget foglalkozunk velük amíg nálunk vannak) soha egy gazdi se mondta, hogy probléma lenne, gyorsan beilleszkednek.
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
..és még biztatják..
2011. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tudtok neki jó gazdát találni, aki foglalkozik vele (veletek ellentében) akkor ajándékozzátok el amilyen hamar csak lehet. Ha viszont esélytelen, és csak a menhely vagy a gyepmester lenne megoldás akkor KUTYAkötelességetek megtartani, és megoldani a további életét.
2011. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 panettone ***** válasza:

Qrva szar lesz neki, remélem tőletek csak jobb helyre fog kerülni és pikkpakk elfelejt majd. Én megértem ha valaki nem kutyás csak attól kapok hányingert amikor ennek ellenére házörzésre persze befogja. Falka állat társaslény nem pedig a kajájáért dolgozó ingyen csseléd.

Ha van bennetek némi jó érzés akkor a költözés előtt dasatok be neki egy chipet és ivartalanítsátok ha így kerül gazdihoz megvéditek attól hogy mások is kihasználják és eldobják.

2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát nem különösebben hiányoznátok...pff de parasztok vagytok. lehet h te meg a családi pótlékért vagy
2011. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!