Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítót lehet büntetni, ha...

Szaporítót lehet büntetni, ha jó körülmények között tartja a kutyákat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy csak akkor büntethető e egy szaporító, ha rossz körülmények között vannak tartva a kutyák, vagy önmagában már az is büntethető e, ha valaki szaporít? Szaporít alatt azt értem mondjuk, hogy van egy tk. nélküli szuka, egy tk. nélüli kan és abból lehoznak egy almot... Mindenféle szűrés és engedély nélkül...
2011. júl. 31. 22:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

nekem sose volt még tenyésztőtől vett kutyám de mivel a szaporítókat se akarom gazdagítani így hozok ki a menhelyről ott is vannak fajtajellegű ebek meg a keverékeke is szépek

azt a pénzt amit meg megspóroltam a tenyésztőn azt ráköltöm másra a kutya javára eddig egy kutyámmal se volt nagyobb baj

2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!