Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. s! Milyen kutya kellene...

S. O. s! Milyen kutya kellene nekem? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés
Olyat nagytestű vagy közepes méretű kutyát szeretnék,ami nagyon barátságos,szelídebb,okos,hűséges.Van egy kis yorkim és a mamámnál két macska,ezekkel össze kellene,hogy férjen és szép kutya legyen.Milyen fajtákat ajánlatok,ami a fentieknek megfelel és érdemes utána néznem?
2011. aug. 1. 00:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Berni pásztor, golden retriver
2011. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

plüss : D

am shar pei vagy amstaff.

2011. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
vagy jobbat mondok: beagle :)
2011. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Nekem pulim van, az a legjobb. Persze nem mindenkinek jön be a rasztafazon, így ha te is ebbe a kategóriába tartozol, magyar fajták közül tudom még ajánlani a mudit, de egy border collie is szép a maga külföldi módján. :D
2011. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
legfőképpen a goldent ajánlom a shar-peit és az amstafot vagy stafbult énis :)
2011. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Ezek közül nekem csak a border colli,a beagle és retriever jön be.Valami középméretűt tudtok még ajánlani?

2011. aug. 1. 00:39
 7/29 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
németjuhász
2011. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a dalmaták gyönyörűek, meg ez mind igaz is rájuk de itt egy tenyésztő a saját honlapján tart róla lebeszélést. Olvasd el, ha érdekel a dalmata, mert fontosakat ír.

[link]

2011. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ha szép kutya akkor bullterrier! De sokmindentől függ, például, hogy naponta mennyit tudsz vele foglalkozni, mennyire vagy kész a szőrápolással bajlódni, mennyit akarsz/tudsz az etetésére költeni stb...szaporítani gondolom, nem akarod, így a legcélszerűbb, ha ivartalanítod, attól nyugodtabb vérmérsékletű is lesz.

Innen válogathatsz:


[link]

2011. aug. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!