Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. s! Milyen kutya kellene...

S. O. s! Milyen kutya kellene nekem? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés
Olyat nagytestű vagy közepes méretű kutyát szeretnék,ami nagyon barátságos,szelídebb,okos,hűséges.Van egy kis yorkim és a mamámnál két macska,ezekkel össze kellene,hogy férjen és szép kutya legyen.Milyen fajtákat ajánlatok,ami a fentieknek megfelel és érdemes utána néznem?
2011. aug. 1. 00:18
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Német juhász, Rodéziai ridgeback, Leonbergi, Mallorkai masztiff, Sárhegyi juhászkutya, Husky, Holland juhászkutya, skót juhászkutya amit még nagyon ajánlok!
2011. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
szamojéd. kicsi korában hozzászoktatod a macskákhoz és a yorkihoz és nem lesz baj. Embert akkor sem támadna meg ha az élete múlna rajta, barátságos, hűséges. Egy szépséghibája hogy makacs, de egy fél virsli és azt teszi amit akarsz. Az enyém pl ha valamit szeretne automatikusan leül, mert tudja, hogy csak úgy kap meg bármit is. És persze az egy ik fontos szempont: egyszerűen gyönyörű kutya.
2011. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyébkét a beagle vadászkutya, szóval az nemhiszem hogy túl jól kijönne a mscykákkal :/
2011. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
előző vagyok: macskákkal xD
2011. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
labrador retriever, golden retriever, boxer :)
2011. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Golden, Kuvasz, RODÉZIAI RIDGEBACK (ilyet akarok énis :) )

Boxer

2011. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Bernárdhegyi,kaukázusi
2011. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én egy golden retrivert ajánlanék vagy labradort. Nagytestű kutyáknál sztem azért nem jó a mastiff ill. más örzővédő kutya mert "egygazdások", egy emberben bíznak igazán és ez másokkal, főleg más kutyákkal de emberekkel is gondot okozhat. Szereti fokozottan védeni a gazdáját.
2011. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
labrador, golden retriever
2011. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!