Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyám megeszi a...

3 hónapos kutyám megeszi a levedlett szőrt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban nagyobb csomókat kell kiszednem a szájából. Meg szoktam szidni érte, de így is megeszi és utána köhög szegénykém és kakilni is nehezebb neki.
2011. aug. 2. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
enyém is csinálta..sőt ha naggyal játszottak az ő szőrét is lenyelte.. volt, hogy szőrt hányt, én vettem neki ilyen macskáknak való szőroldó pasztát (a doki mondta) és nagyon jól bevált, aztán lassan kinőtte
2011. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a már földön hömpölygő szőrt eszi akkor azt megelőzheted azzal,hogy összetakarítod.A legeslegjobb megoldás pedig hogyha minden nap kikeféled alaposan...Lehet már nagyszerű fésűket kapni.Vagy vidd el kozmetikushoz,ő is nagyon jól megtudja csinálni.
2011. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
edd el előle;DD
2011. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisebb kutyám (Golden retriever, 5 hónapos) olyanokat eszik, hogy málna, szőlő, minden gyümölcsöt, és megeszi a fakérget... meg a saját szőrét is, én hagyom neki
2011. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) összetakarítani kicsit nehezen menne, mert egy nagy udvaron lakik :D
2011. aug. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!