Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bordeaux-i dog mennyire...

A bordeaux-i dog mennyire tűri meg a macskákat a háznál? Nekem most négy cicum van, és most szeretnék ilyen kutyit venni. Remélem elviselnék egymást!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya megtanulja a ház macskáit elfogadni, főleg, ha kölyökként kerül a házhoz.
2009. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ideiglenesen a lakásban van mind a kettő.Kikerüli a macsek a kutyát,nem verik szét a házat.
2009. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond, főleg ha kölyköt veszel.
2009. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond mert kölyök lesz a kutya nem? Én inkább a macsekokat szoktatnám nagyon a kutyákhoz mert négy cica az sok.Sok boldogságot a kutyushoz!!!
2009. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szoktatással bármit meg lehet oldani.
2009. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában a macskákon múlik, hogy sikerül-e a dolog. Nálunk fél év volt, mire a macsek nem félt a kutyától(a másik hamar elfogadta), szóval türelem-játék. Valószínű, hogy a kölyök kutyát jobban torelálnák a macskák, de van nagyon sok örökbefogadható felnőtt kutya is, amin szintén érdemes gondolkodni.
2009. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszaitokat. Aranyosak vagytok! Remélem nem lesz gond. A cicák nagyon barátságosak és szerintem a kiskutyust is elfogadnák.

A kérdés csak azért vetődött fel bennem, mert egy ilyen kutyust tartó gazdi azt mondta, hogy ez a fajta nem jön ki a cicákkal. Reméljük csak a sajátjánál tapasztalta ezt.

2009. ápr. 9. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyét!!!!! Fogadjunk neki nincs macskája max ha az utcán elmegy egy akkor azt megugatják!!! Semmit nem tud az ismerősöd. Nekem sincs macskám és a kutyáim gyűlölik is ha elmegy egy az utcába, de ha kölyök kora óta találkoznának azt (ha a kóbor macskákat nem is) de a sajátot elfogná simán.
2010. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta már rég megvan a kutyus,és a cicákkal imádják egymást.

Sőt az egyik cica minden nap vele alszik, éjszakánként még a kutyaólba is befekszik mellé. És hihetetlen, de az a nagy maci olyan óvatos, hogy még véletlenül se lépjen rá.

Tehát megfér egymás mellett a kutya és a cicák.

2010. okt. 20. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!