Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Hogyan tudnàm...

S. O. S! Hogyan tudnàm összeszoktatni a szuka yorkim és a kan kölyök sheltim? (bőv lent)

Figyelt kérdés
A yorki eddig kevésszer találkozott màs kutyàkal,màsrèszt pedig kicsit fél tőle a méretkülönbség miatt.Tudnàtok nekem tippeket adni,hogy hogyan tudnàm a leggyorsabban és a leghatèkonyabban megbaràtkoztatni őket egymàssal?
2011. aug. 4. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ölik egymást, akkor csak simán hagy őket békén. Megoldják maguk közt. Mondjuk az nem annyira értem minek kellett még egy kutya, ha már az első sincs normálisan szocializálva, és nincs megadva neki az alapvtő szükséglete, a kutyatársaság.
2011. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd őket békén. Meg fogják oldani egymás között... nem hinném, hogy egy kölyök sheltie túl nagy károkat tudna okozni illetve fordítva se valószínű... Szerintem kicsit el hamarkodtad ezt a kutya vásárlás dolgot.... még csak néhány napja kérdeztél rá, hogy milyen fajta kellene de már meg is vetted a kiskutyát...jobban fel kellett volna erre készülnöd kezdve a yorki alap szocializációjával..

de most már mindegy...hagyj nekik időt össze fognak szokni nyugi. De a sheltied juhászkutya és ezt nehogy elfeledd, neki sok mozgás/foglalkozás kell

2011. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!