Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs van a kutyámban, mit...

Kullancs van a kutyámban, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kell az orvoshoz rohangálni, nem valószínű, hogy 1 kullancstól baja lesz, de ha ez téged megnyugtat, ártani nem árt.
2011. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ma már ez a második benne. Csak a másikat reggel vettem észre akkor elvitteül orvoshoz és az szedte ki. De annyira félek, hogy most lesz valami baja. És hamegfertőződött a kutyám, igaz meglehet gyógyítani?
2011. aug. 4. 21:51
 13/17 anonim ***** válasza:

Túlaggódod az egészet. Ha neked megnyugvás, vidd orvoshoz. Örülni fog, hiszen hozzájárulsz a megélhetéséhez.

Nem minden kullancs fertőzött.

Hogy nem engedi a hőmérőzést, az pedig nevelési hiba.

2011. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát6 az tuti hogy nevelési hiba, nincs megnevelve elvan kényesztetve:D de azért szerintem egyik állat sem örül annak a seggé bedugnak valamit.
2011. aug. 5. 16:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ember sem repes a boldogságtól. Max megtanulta elviselni. :))
2011. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

megfogod a hasa alatt, és elkezded simogatni, olyankor nem ül le, vagy maximum picit feltartod. ha el van kényeztetve akkor is meg kell tudni mérni a lázát, mert így nem tudod nyomon követni mi lehet vele. mint például most. ha nem tudod megmérni a lázát, akkor nem tudod fertőzött-e.

ne legyél már balf@sz, akár el van kényeztetve akár nincs, legyél már normális gazda, és legalább azt a kurv@ lázat nézd meg.

2011. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád levert, sokat iszik, undorodik a ételtől és barnásat pisil azonnal vidd állatorvoshoz! Az én kutyusom elkapta a Babeziózist, ki is gyógyult belőle, mert időben észrevettük, de epekő alakult ki nála, megműtötték és kiszedték az epehólyagját, de annyira legyengült, hogy szívelégtelenségben elpuszult. Egyébként ha a neten rákeresel a kullancsfajtákra, ott meg tudod nézni, hogy milyen fajta lehetett az a dög a kutyádban.

Azért nem kell megijedni, csak gondoltam szólok, hogy figyelmes legyél 2-3 hétig. :)

2011. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!