Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debreceniek a vezér állatorvos...

Debreceniek a vezér állatorvoshoz be kell jelentkezni? Vagy ha oda megyek is fogadnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 07:03
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy mit szeretnél, hogy mivel mész oda. Mert pl én voltam tegnap, hogy kiszedjenek gy kullancsot, így fogadtak, de ha nagyobb dologról van szó, szerintem be kell jelentkezni.
2011. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szállt le a kutyám herélye ezt akarom megnézetni
2011. aug. 5. 10:19
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

Odamehetsz bejelentkezes nelkul is,csak akkor tobbet kell varni.Ha bejelentkezel,es idopontot kapsz,lehet,hogy azonnal bemehetsz.

Viszont nem ajanlom a Vezer allatklinikat.Voltam mar naluk,velem rendesek voltak (mondjuk a horribilis szamlaert cserebe ez nem nagy dolog),viszont sokan panaszkodnak rajuk.

2011. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg nagyon is ajánlom a vezérklinikát. A havanesemet mindig oda vittem és nagyon jó munkát végeztek mindig. Ott ivartalanították és mikor borzasztóan bevolt gyulladva a füle akkor is ott kezeltettem. És mindemelett borzasztó rendesek, látszik rajtuk hogy odáig vannak az állatokért. Kérdésre válsz: Bejelentkezés nélkül is beviheted, de jobb ha időpontot kérsz.
2011. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!