Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel hizlaljam fel a kutyáimat?

Mivel hizlaljam fel a kutyáimat?

Figyelt kérdés

Mivel jó?

Mi az ami igazán hizlaló?


2011. aug. 5. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindennnel fel lehet hízlalni, de ne akard egy hét alatt.

A tápból adj nekik egy egész kicsit többet, és mérd a súlyukat hetente. Ha már látszólag is rendben vannak, akkor állj vissza a testsúly szerinti adagolásra.

2011. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van 2 kutyán, ugyanazt és agyanannyit esznek. az egyik csont és bőr, félek, hogy az állatvédők elkobozzák a másik teljesen normális. Ja, és mindkettő németjuhész, nem egy spicc meg egy kaukázusi :)

úgyhogy sajnos érdemben nem tudok segíteni. aki sovány, sovány; genetika...

2011. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha a kutya nem akar enni ne nyumd le a

torkán

2011. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az én kutyám agár és tiszta csupa bőr, és ma akarok valami rendes kaját venni neki.

Meg mindig gyorsan eszik a másik kutyámmal, és lehet a gyomra nem dolgozza fel vagy nem tudom!!!

Segítsetek már abba h mit vegyek neki!!!

Hogy csinálod azt h az egyik kutyád csupa bőr, a másik nem a másiknak mit atsz h nem olyan???

2011. aug. 5. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy agarat nem kell felhízlalni. Ha annyira sovány lenne, akkor az látszana a viselkedésén. Lehet , hogy csak ilyen a genetikája, az agarak egyébként is "nyurgák" :)
2011. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mit evett? sokat mozog? Ha igen, akkor vegyél neki valami active vagy agilo tápot, azoknak jó magas az energiatartalmuk.


Ha nem akarsz nagyon sokat költeni, akkor dog chow active, vagy josera agilo ár/érték arányban nagyon jó kaják.

2011. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

második vagyok;

mindkét kutyám ugyanazt eszi. általában főzünk nekik, csirkenyak + tészta, de szoktak kapni marha tüdőt is meg rizst, mikor mit...

azért gondolom, ahogy az embereknél is, ebben is van genetika...

Mit mond az orvos?! Amikor oltani viszed csak látja...

2011. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!