Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a kutyáma...

Hogyan szoktassam rá a kutyámat, hogy a a saját helyén aludjon?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3hét múlva fialni fog a kutyám, ezért egy külön helységbe szeretnénk szoktatni. Éjszakára már bent tartjuk, és mivel nem hallja este a hangunkat, ezért 10 percnyi nyafogás után elalszik. De nappal nem bírunk vele. Amint meghallja hogy valaki felkelt, elkezd nyafogni, ugatni, kaparni és muszáj kiengedni. Eddig egy heverőn aludt, és azért szeretnénk beszoktatni arra a helyre, hogy ne fialjon máshová, és ne hordja szét a kiskutyákat.
2011. aug. 5. 13:07
 1/3 anonim válasza:
jó hogyha sokat vagy bent vele azon a helyen, barátságossá teszed neki. nagyon jó módszer ha beteszel valami ruhát vagy pokrócot amin a te szagod van, akkor meg fog nyugodni. én olyat is csináltam neki amikor be akartam szoktatni a garázsba hogy bekapcsoltam a rádiót:) így olyan mintha nem lenne egyedül.
2011. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel odamentek hozzá és kiengeditek, amikor hisztiz7ik, naná, hogy fogja is csinálni.

Ha meglesznek a kicsik, valószínűleg nem fogja őket otthagyni. Addig minek zárjátok el?

2011. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért zárjuk be hogy szokja a helyet, mert nem szeretnénk hogy széthordja a kiskutyákat olyan helyre, ahol szerinte jobb lesz.(pl. a heverőre) Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!