Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorki fülében hány db szám...

A yorki fülében hány db szám kerül tetováláskor?

Figyelt kérdés

Nem rég hoztam ki egy sintér telepről egy yorkit. Tetovált a füle, és jó lenne tudni hány éves. ( amint olyan állapotban lesz ivartalaníttatni akarjuk, tehát nem a kölykök gyártása miatt szeretnénk megtudni )

És még azt is jó lenne tudni, hogy a lefogó lenyomatát is bele tetoválják, vagy csak simán a számokat?

Amikor a MEOE-vel beszéltem mondták hogy túl sok azámot diktáltam. De az is elképzelhető, hogy külföldön lett tetoválva.


2011. aug. 5. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elvileg 4 számjegyű a tetoválás.
2011. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
már nem tetoválják a fülüket
2011. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menhelyről hozta, nem babakutya. Nekem is vannak még tetovált kutyáim. A legfiatalabb 2 éves.
2011. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2-ik válaszoló vagyok, bocsi a magyarázatot előbb nem is láttam, már kb 2 napja baj van itt a gyakorikerdesek-el, ha normálisan beadja a kérdést elsőre akkor nem írtam volna hülyeséget

még egyszer bocsi

2011. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Na akkor mégegyszer.

Sintér telepről hoztuk ki nem menhelyről. ( menhelyen elöbb rehabilitálják, és utána adják örökbe )

És talán nyolc év körüli de nem biztos. Akkor még tetováltak. Van amúgy chipje is de azt akkor kapta amikor megvettem a sintér telepről.


Köszönöm a válaszokat. :-)


És azt tudja valaki, hogy Mo. a lefogó lenyomatát is beletetoválták régen?

Ha igen, akkor a szám végére vagy az elejére?

2011. aug. 5. 14:18
 6/16 anonim ***** válasza:
a lefogó lenyomatát? Azt nem értem.
2011. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

( menhelyen elöbb rehabilitálják, és utána adják örökbe )


Azért ebben ne legyél olyan biztos. örülnek ha a kakát rendesen feltudják takaritani, meg etetni.

2011. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

14:20-nak.


Háát hogy is mondjam.

Amikor nj.-om volt a fülében neki is voltak számok, de benne volt a lefogó lenyomata is. Aszem azzal tetoválnak.

Akkor a kis yorki lehet nem Mo. lett tetoválva, mert vagy több számot ütöttek bele, vagy a lefogó lenyomata is ott van. Egy biztos, négynél több valami van betetoválva.

2011. aug. 5. 15:14
 9/16 A kérdező kommentje:

14:32


Azt nem tom melyik menhely hogyan takarít meg miként tartja fent a telep működését.

Akiket én ismerek ott rehabolják elöbb, gyógykezelik stb.

És nem adják oda akárkinek. Kutyát meg nem mindig tudnak átvenni ha pl. le akarják adni, és nem altatnak.

Ám ahonnan a yorki kijött az a fővárosi sintér telep. Több száz kutyát altatnak le évente, mert kell a hely az újaknak.

2011. aug. 5. 15:20
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


csak az egyik fölében van tetoválás? leírnád a számát? hátha meg lehetne tudni belőle, melyik országból való. az is elég ha megírod, hány jegyű :D

2011. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!