Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet a kutyának meg...

Hogy lehet a kutyának meg tanítani a trükköket úgy hogy, nem mondom neki hanem csak kéz mozdulatokkal jelekkel mutatom hogy mit csináljon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Irj privit hogy milyen trükköket akarsz és én leirom.Mert itt nagyon hosszú lenne.
2009. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy megtanítottam a parancsokat, és amikor tudta már, akkor hozzá kapcsoltam a kézjelet miközben mondtam is neki, és egy idő után kezdtem elhagyni a hangot. Tehát mondtam neki: ül! és közben felemeltem a kezem, mert az a jele. Meg a letöbb ember tudatosság nélkül is mutat valamiféle jelet a kezével, miközben a kutyával foglalkozik. Így most szinte néma csöndben végig tudja csinálni a legtöbb trükköt, engedelmest.
2009. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja meg azt, hogy minek mi a kézjele azt meg tudod keresni könyvben vagy neten, de nem hiszem, hogy a legtöbb trükknek lenne kézjele, inkább az ilyen behívásnak, ül, fekszik, áll dolgoknak van. De akármit kitalálhatsz, csak ne keveredj bele. :)
2009. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
aha értem köszi de nagyon sok féle trükk van és hát mindegyikhez hogy társítsak jelet?
2009. ápr. 9. 18:47
 5/12 A kérdező kommentje:

oké köszi:)DE küldök egy linket

http://www.youtube.com/watch?v=zoosGbIZasA

Például egy ilyenre hogy képes valaki meg tanítani egy kutyát?

2009. ápr. 9. 18:49
 6/12 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 9. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennek a második lánynak könnyebb, ő csak bemutatja a trükköket, a zene csak rá van téve, de az első az már az igazi dondancing. Ott a zenére kell mozogni. Megtanulják a trükökket külön, aztán sokszor kell gyakorloni úgy ahogy majd bemutatják, egyszerűen csak egymás után rakni, persze zenére... És valószínűleg ott a gazdi mondja a vezényszót, csak a zene miatt nem hallja a közönség, a másik meg az, hogy a kutya nagyon jól képes megtanulni a sorrendet. Pl amikor leültetem, akkor leül, és utén már fekszik le vagy szégyelli magát, mert valószínúleg azt fogom tőle kérni legközelebb, és ő minnél hamarabb akar dícséretet.
2009. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És szerintem nem kell minden trükkhöz kézjelet is csinálni, mert elég sok van. Bele fogtok keveredni. Meg a trükköknél sokszor nem is lát téged a kutya, háttal van neked, vagy akárhol... Na szóval azt akartam mondani még, hogy a dogdancinget is kis trükkökre lebontva külön tanulják meg.
2009. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Azt hittem hogy minden egyes trükkhöz van egy kézjel:)ha bele gondolo...sok lenne:D
2009. ápr. 9. 19:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Most találtam ezt a nőt a kutyájával és ha valaki tudja hogy hoyg lehet hátra felé tolatni és két lábra állítani a kutyát akkor az írjon privit:)
2009. ápr. 9. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!