Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava mellé bullterrier?

Csivava mellé bullterrier?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy csivava keverékem 5 kg és már 3 éves pát év múlva szeretnék majd mellé egy bullterriert is (felnőttet) jó ötlet lenne ?


2011. aug. 5. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
pár
2011. aug. 5. 22:15
 2/9 anonim ***** válasza:
ha jól van szocializálva mind két kutya akkor gond nem lehet..bár egy gyenge fajtás egy erősebbel nem a szerencsés mert játék közben a csivinek baja eshet..de mondom ha a két kutya jól szocializálva egyáltalán nem agresszív egyik kutya sem akkor nem lesz gond..
2011. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:


azért én nem tartanám ezt a két kutyát...mert eltérőek az erő viszonyok..

de ha már sokan véleményt írnak akkor letudod szűrni mi a helyes én nem tartanám őket együtt..

2011. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A csivavámnak a legjobb barátja egy 18 kg-os keverék kutya mindig birkózni szoktak szóval a játékból baj nem lehet :)
2011. aug. 5. 22:28
 5/9 anonim válasza:

szia

nekünk egy tacsi(kisfiu) és egy bullterirrer(kislány) kuyusunk van.

azért a tacsin nem csivava de ő sem nagy ehez a nagy tehénhez képest(kicsit kövér a mi bulink,meg a doki szerint nagyobb az átlagnál)na m1.

a lényeg hogy nagyon jol megvannak,szeretnek játszani amióta a tacsink is megvan még nem is volak külön

2011. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk csivava mellett dobermann van.(Vagy is fordítva..) A dobi óvatosan játszik a picivel, míg a csiviről ez már nem mondható el. Tépi, nyúzza, harapdálja..

Ha a kutyáddal semmilyen problémád nincsen, rendszeresen jársz vele kutyák közé, engedelmes, jó a kapcsolatotok, nem lehet gond egy másik kutya. Nem tudom, milyen kutyás tapasztalataid vannak, mert ha csak csivavád volt, szerintem válassz más fajtát..

2011. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Már a mini bullterrieren is gondolkoztam ... De akkor a normális méretű lesz :)

2011. aug. 5. 22:32
 8/9 A kérdező kommentje:

A csivava az első kutya :)

Nincs semmilyen gond vele , voltunk már kutyamajálison is ott teli volt minden nagy kutyákkal (persze picik is voltak)néha megmorog pár nagy kutyát de pár perc után már megbékél vele .. így volt ez a legjobb haverjánál is :)

Először szegény kutyus félt a pici kutyitól :)

De mióta járunk kutyás programokra nem agresszív jól van szocializálva !

2011. aug. 5. 22:37
 9/9 anonim válasza:

akkor nyugodtan!!

szerintem jól meglesznk együt :))

2011. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!