Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért válogat, vagy ez a...

Miért válogat, vagy ez a fajtájára jellemző?

Figyelt kérdés
A yorki kutyusom mindennap mást kér hol csak pempőt eszik máskor meg csak tápot. Vagy csak kutyasütit vagy kutyacsipszet. De mindig mást.
2011. aug. 6. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Figyi..ez az embereknél is így van..én sem eszem minden nap ugyanazt...szóval nem baj ha a kutyád válogat,csak az ilyen kutyák azoknak valók akiknek van arra pénzük hogy mindennap mást vegyenek..az én kutyám is válogatós,ő angol cocker spániel:)
2011. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak elkapattad. A kutyáknak nincs szükségük ennyire változatos étrendre. Ha ez téged zavar, akkor tedd le a kaját elé 10percig, ha nem nyúl hozzá elveszed. Odaadod neki egy óra múlva, ott hagyod 10-15percig, ha nem kell neki elveszed. Egy idő után megfog enni mindent amit elé teszel.:)
2011. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem válogatósak, ezt csak a gazdák találják ki. Aki megengedi, annak válogatós lesz a kutyája. Nekem is van 2 yorkim, azt eszik, amit leteszek eléjük. Minden etetést (egynap 1x kapnak enni, napközben jutalomfalatot csak tanítás közben) egy nagy, 2 órás séta előz meg. Csak tápot kapnak, de hétvégente húst, zöldséget is, ha úgy jön ki a lépés. ;)
2011. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutyának is szükségük van változatosságra. Kutyasüti, kutyacipsz??? Elkapattad a kutyád! Azt nem kajának szánták csak juti falinak! Amúgy nekünk van egy pilunk meg egy Foxterrierünk. A puli mindent megeszik a foxi válogat. Mikor a foxi nem eszi meg a kaját elvessszük tőle. A miénk minden nap egyszer kap enni este vagyis másnap reggel odaadjuk neki és mindent megeszik!
2011. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2011. aug. 7. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
szivi<3
2011. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!