Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szokták a kutyák fülét...

Hogyan szokták a kutyák fülét felállítani?

Figyelt kérdés
Az egyik videóban láttam, hogy valami ragasztót(vagy ahhoz hasonló dolgot) tettek a kutya fülére. Tényleg így szokták felállítani a kutyusok fülét?
2011. aug. 6. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutyusnak szeretnéd felállítani a fülét?
2011. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mi WC papir gurigából vágtunk ki a formát és ragasztottuk a füléhez. Állatorvos szerint ez a leghumánusabb és praktikusabb. Föleg ha a németjuhász kiskutyánk folyton kidugja a buksiját a kenelböl és eltörik a fülében a porc:(
2011. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy tacskónak pl. ezzel a technikával sem fogod az életbe se felállítani a fülét. Az olyan kutyáknak szokták amelyiknek lapból álló füle van csak rá segítenek pl. Bullterrier
2011. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Yorkshire terriernek szeretném.:)

Köszönöm egyébként az eddigi válaszokat! Ti legalább nem egyből a fikázást kezditek.:))

2011. aug. 6. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg így szokták. A szőrt teljesen le kell tolni 0 mm-re, sokszor már ez is elég, hogy felálljon a füle.

Ha mégis ragasztani kell, akkor patikában vegyél OMNISILK selyemtapaszt, és még véletlenül se Leukoplasttal csináld, mert az úgy odaragad, hogy a kutyád csillagokat fog látni, amikor leveszed.

2011. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó...:)

Csillagokat fog látni...:D

2011. aug. 6. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekembullterrierem van és eleinte lógott a füle. baromi cukivolt, de nem akartunk semmivel szórakozni h felálljon. meg leszedte volna (ezért kérdeztem h milyen ) ő egyfajta vitamint kapott, sztem a neten is meg tudod rendelni. a nevét nem tudom, de ha érdekel, megkérdezem aputól (állatorvos). és árat is kérdezek. elég hamar felállt a füle.
2011. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád?
2011. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még csak 4 hetes a kicsi, éppen ezért írtam, hogy időben el tudjam kezdeni.
2011. aug. 6. 22:58
 10/12 anonim ***** válasza:

A tenyésztő minden hasznos tanáccsal el fog látni.

Látogass meg sok fórumot, ahol a fajtáról beszélgetnek.

Ha jó helyről veszed, megfelelő étellel etetve nem sokat kell majd a fülével vacakolnod.

A fül szőrtelenítése valóban sokat segít.

2011. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!