Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az újszülött kutyákhoz milyen...

Az újszülött kutyákhoz milyen idős korukban lehet hozzáérni, simogatni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 23:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
24%
ez vicces, első...a kutya nem ellik, hanem fial...
2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

Tévedsz, a kutya ellik.

A birka, kecske, tehén fial.

2011. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2 hete csutortokon szulettek a picikek, es kb. mar 1 hetes korukban simogattam oket. Az itthoniakat, vagyis akik adtak neki kajat sokszor vagy ugy akiket ismer jol, azoknak megengedi kozel jonni, viszont ha be akarnanak nyulni a bodejaba, akkor odaul ele, nem engedi oket megfogni es ugy mergesen nez. Viszont voltak nalunk messzi rokonok, es amikor csak ugy 4 meternel kozelebb mentek a bodehoz, akkor mar morgott es ugatott es nagyon vedte a picurkakat. Engem sem engedett oda hamarebb, mert elotte beult a bode ele, es nem engedte csak nezni oket, de azota nekem megengedi, hogy megfogjam, viszont masnak nem adhatom at, mert akkor mar morog. :) Es csak ugy mellekesen, annyira edesek...
2011. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13%
Jah es kifelejtettem, hogy ha akarod oket simogatni, akkor elotte simogasd meg az anyakutyat, hogy kutyaszagu legyen a kezed, ezt az allatdoki ajanlotta, es ez igy volt a tengerimalackaimmal is regen.... :)
2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
és mond, kedves utolsó, téged se zavar az itthon lévő 1,5 millió gazdátlan kutya? mi a rohadásnak elleted a kutyád? ráadásul egy bodéba?
2011. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!