Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanyára milyen kutyát javasoltok?

Tanyára milyen kutyát javasoltok?

Figyelt kérdés
Egy olyan tanyára, ahol élnek lovak, kecskék, baromfik, illetve egy tehén (és annak a borja). Azt szeretném, hogy egyik állatot se bántsa, a csirkét se kapja el. Tudom, hogy nagy részben nevelés kérdése, de az érdekelne, hogy van-e olyan kutya, amit természeténél fogva érdemesebb ilyen helyen tartani, illetve emellett viszonylag nagytestű is.
2011. aug. 8. 16:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, én is pont pulira meg komondorra gondoltam igazából. =) Pulim az már van, a komondor meg azért kellene, hogy megvédje az állatokat.


Az utolsónak is köszönöm, bár nekem nem tetszenek annyira az amerikai staffordshire terrierek, ezért nem hiszem, hogy ilyen kutyát szerzek be, ráadásul szerintem egy komondor jobban meg tudja védeni az itt élő állatokat.

2011. aug. 9. 09:01
 12/12 anonim ***** válasza:
hát a komondor + puli remek kombináció :)
2011. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!