Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz gazda/ember vagyok?

Rossz gazda/ember vagyok?

Figyelt kérdés

A problémám nagyon-nagyon röviden: nem sportolhatok, versenyezhetek, kutyázhatok a kutyáimmal, amit tehetek az nekem NEM elég. Ez egy bonyolult dolog, sok minden összejött ami miatt ilyen megoldhatatlan csomóba kerültem. És emiatt boldogtalan vagyok, nehézzé válik foglalkozni velük.

Emellett rettenetes bűntudatom van, mert imádom a mostani kutyáim rettenetesen ragaszkodom hozzájuk.

Aki nem érti a sportkutyázás szenvedélyét, az inkább ne is írjon, mert már így is elég rossz véleménnyel vagyok magamról... :( Mégis mit lehet ilyenkor tenni?


2011. aug. 8. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
és mér nem csinálhatod?
2011. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én is a sportkutyázás megszállottja vagyok. Ráadásul egy remek kutya tulajdonosa. A körülményeim viszont folyamatosan lemondásra késztetnek az elmúlt években.Egyre több az, amit nem tehetek meg. Bizony, sokszor nagyon el vagyok e- miatt keseredve.

Ha nehéz is, de bele kell törődni, ha nem talál az ember megoldást arra, hogy élhessen a szenvedélyének.Feladni nem szabad. legbelül hinni kell, hogy lesz változás és mindig keresni azt a megoldást, hogy legyen is megoldás.

2011. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de 1, a pénz lenne a legkeveseb gond. Valahogy megoldanám. 2, te legalább belekóstolhattál. Én viszont csak vágyok rá évek óta és várok...
2011. aug. 8. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az oka hogy nem csinálhatod? Nagyon sajnállak, mert már én sem tudnám elképzelni az életemet kutyasport nélkül:S
2011. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!