Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék olcsón Border...

Hol tudnék olcsón Border Collie-t szerezni/venni?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy ilyen kutya de sajnos nincs így hirtelen 50-60 ezer forintom.Néztem az interneten de az a baj hogy vagy túl messze van a kutyus vagy ugye nem valami olcsó.és szeretnék fiatal kutyust max 3 hónaposat.menhelyeken szoktak lenni fajta tiszta kutyák?Mert arra is gondoltam hogy szét nézek néhány menhelyen hátha van border collie.
2009. ápr. 10. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"nincs így hirtelen 50-60 ezer forintom".

Hát talán akkor nem hirtelen kéne kutyát venni hanem még gyűjteni egy kis pénzt. 20-30ezerért jó eséllyel rádsóznak egy keveréket, ami nyomokban (sem) fogja hordozni a fajta jegyeit. A menhely jó megoldás.

2009. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő pl menhelyen van. 1.5 éves.

[link]

2009. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyen lehet, hogy találsz Border colliet, vagy érdeklődhetsz fajtamentőknél.

Én is szeretnék egyszer majd egy Bordert, csak sajnos most nincs lehetőségem kielégíteni a hatalmas mozgásigényét.

A border egyébként nem egy olcsó kutya, ismerek egy nagyon jó tenyésztőt, most vannak gyönyörű kiskutyái, csak nála 100e egy kiskutya.

[link]

Vagy van még egy kis border a Shadow of the Meadow kennelben. [link]

Olyan 3 hónapos körül lehet. Azt hiszem olyan 80e körül van ott, de szerintem lehetne alkudni ha még mindig nem vitték el.

2009. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez a angol pásztor fajtamentés honlapja:

[link]

2009. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget azt hiszem le kel mondanom a kutyusról:(Nem vagyunk valami jó helyzetbe hogy ilyen sok pénzt kiadjunk egy kutyáért.Foglalkozni tudnék vele egész áldott nap és oltás minden meg lenne csak hát mire össze gyűlne legalább 80 ezer forint hogy meg tudjuk venni az sok idő.
2009. ápr. 10. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menhely!!! A menhelyen vannak fajtiszta kutyák is!!!
2009. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És nem érdemes inkább gyűjtögetni? Szerintem csináld azt hogy rakd félre minden hónapban azt a pénzt amit a kutyus etetésére szánnál ha mondjuk már meglenne. Havi 4-5 forintot mondjuk. Örökre ne mondj le a kutyáról, 1-2 év és összegyűlik rá a pénz ezzel a módszerrel. Tudom hogy nem kevés idő, de inkább 1-2 év múlva legyen kutyus, mint soha, nem?
2009. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Idetettünk 2 linket is ingyen elvihető kutyáról.

Ha mindenképp kölyköt akarsz, akkor jelentkezz a fajtamentésnél, és akkor, ha bejön egy kölyök akkor azonnal hívni fognak.

2009. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
20.12-esnek. A menhelyen vannak fajtiszta kutyák, sőt csak azok vannak, mivel faj = kutya, fajta = border collie pl. Szóval fajTatiszta ha szabad kérni:D
2009. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell az embereknek minden azonnal??

Én tavaly februárban(!) foglaltam le egy border kölyköt és csak ez év decemberében hozhatom el. Addigra összegyűlik rá a pénz is. (igaz ő kicsit többe kerül mint 100e..) De akkoris kivárom, összegyűjtöm, mert ez az álmom!


Türelem, kisbordert terem :o)

2009. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!