Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Van egy 1 éves kan...

Üdv! Van egy 1 éves kan magyar vizsla kutyám, és ma vettem észre rajta h sántít a bal első lábára, talpát megvizsgáltam alaposan, nem találtam rajta semmit, megnyomogattam, megmozgattam a lábát de semmi fájdalmat nem mutatott. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Friskies junior táppal etetem egyébként (tudom h royal canin meg stb-t ajánlana mindenki, de azt anyagilag nem tudom neki megadni) Ha nem javul pár napon belül orvoshoz viszem, csak addig is tanácsokat szeretnék kérni mert eléggé aggódom! Esetleg növéstől lehet? Mert eléggé nagy korához képest, magasságát nem tudom nagyon, de 30kg és nem kövér!
2011. aug. 8. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb testű kutyáknál ,ha gyorsan nőnek, előfordul a csonthártya gyulladás. Ilyenkor csökkenteni kell a fehérjebevitelt, orvos ad gyulladáscsökkentőt.
2011. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!