Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetnék ehhez hasonló...

Hol vehetnék ehhez hasonló nyakörvet?

Figyelt kérdés

[link]

Még jobb lenne, ha 5 soros lenne és kicsit szúrósabb. :)

Sem üzletekben, sem neten nem találtam. (Magyarországon)


2011. aug. 9. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyonmenő -.-

am vaterán láttam.

2011. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ott sem találtam. Belinkelnéd, kérlek? Nem azért szeretném, mert "menőnek" érezném magamat tőle. Csupán védelem a kutyám számára, ha esetleg valamelyik agresszívabb kutya nyakra menne. Nem nagy kutya.
2011. aug. 9. 00:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagyis, egysorosakat találtam, de mindenképpen vastagabbat szeretnék, ami a nyakát jobban védi. Hasonlót, mint az agár nyakörv, de ne vékonyodjon el semelyik részen sem és szegecses legyen. Ha valaki tudja, hol vehetnék ehhez hasonlót, kérem írja meg. :)
2011. aug. 9. 00:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyád szokott más kutyákkal játszani akkor ez nem túl jó ötlet. Amúgy egy bőrdíszműves csinál neked olyat amilyet szeretnél.
2011. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen magyarországon. (szerintem)
2011. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 9. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz elég egy sima széles bőr nyakörv, azt tudsz csináltatni is, de pl fressnapfban is van többféle. Ha csak játszani akar a másik kutya és megsebesíti utána tiéd a felelősség.

[link]

keményebb bőrből sztem tökéletes ilyen használatra.

2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez nekem nagyon bejön :D csináltatok is szerintem egy rózsaszínt a szukámnak :) szerintem is bőrdíszműves megcsinálja , talán olcsóbban is mint amennyiért megvennéd .

egyébként nekem tompított szegecsekkel jobban bejönne :) tényleg veszélyes lenne a többi kutyával szemben, ha meg olyan kutya támadná meg , akkor hidd el szart se érnél a nyakörvel.

2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat. Tudom, enyém lenne a felelősség, de sajnos nem sok olyan kutya van a környéken, akivel játszhatna. Erdőben van csak lehetőség a póráz nélküli sétáltatásra. Az ötlet onnan jött, hogy szomszédom kisebb kutyának átharapta a nyakát egy nagyobb és belehalt. Ezért szeretném ezt a plusz védelmet, bár tudom, hogy ha úgy alakulna egy erősebb kutyának mit sem számítana a nyakörv. Bár talán ha olyan éles lenne, mint a tű.. :D De igazatok lehet, jó hogy nem azt kérdeztem, hol lehet páncélt kapni rá.. :P
2011. aug. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!