Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák haragszanak ha...

A kutyák haragszanak ha eltakaritjuk a kakijukat/pisijüket?

Figyelt kérdés
(:
2011. aug. 9. 07:41
 1/10 anonim válasza:
96%
Uh...Hát csak nem veszik a szívűkre... xd
2011. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát remélem xD csak mert mindig olyan furcsán néz a kutyám amikor eltakaritom a kakipisijét..:D meg meg is szaglássza a helyét (:
2011. aug. 9. 07:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy haragszanak! Még csak az kéne... :O
2011. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
xD nem :Đ
2011. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de azt akkoris ő csinálta :D Nojj
2011. aug. 9. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah:D
2011. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kutyák utálnak a saját kakijukba lépni, így örülnek, ha tiszta az udvar. Az enyémek is furcsán néznek, de ez inkább olyan nézés, hogy milyen gusztustalan vagyok, hogy hozzá nyúlok ahhoz, aminek ők a közelébe sem szeretnek menni. Ha takarítok legtöbbször a közelembe sem jönnek :-)
2011. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kutyák nem,én viszont haragszom azokra, akik a járda közepén hagyják! :)
2011. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Igaz mi panelban lakunk, de a futtatón azért van elég akna. Ő meg kistestű még közelebb is van hozzá és mikor meglát egyet van hogy egy méteres körben kerüli ki a kakit. Persze előfordult már néha, hogy játék közben bele lépett, de mindig oda figyel. Egyszer bele is ült tiszta fos lett na annak tuti nem örült mert a nyakánál lévő bőrnél fogtam (máshol nem volt tiszta hely :D) és vágtam be a fürdőkádba fürdeni. Nem elég hogy fosos volt, de fürdeni is utál szóval megvolt a tramua. Lehet ezért is kerüli ennyire.
2011. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

miért haragudna? xxD ez a kérdés áhh...!

te csak rendet teszel körülötte!

2011. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!